Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeğenim derken öz yeğen mi o şu hissettiklerin çok normal engel olma duygularına ağla.. çok iyi anlıyorum seni.. lütfen sen değerlimizsin hayat her şeye rağmen devam ediyor. Maalesef yoksa hiç birimiz devam edemezdik.

Hayırlısı abla ya valla şuan sadce dinlenmek istiyorum

tez zamanda sağlıklı bir bebiş gelcek inanıyorum ben

Evet abla ablamın oğlu balkondan dustu kaybettik daha onun acısı çok taze olduğu için heralde bu arada sanada hayırlı olsun inşallah inşallah sağlıkla ilerler ablam valla yazamadım sanada

Evet abla ablamın oğlu balkondan dustu kaybettik daha onun acısı çok taze olduğu için heralde bu arada sanada hayırlı olsun inşallah inşallah sağlıkla ilerler ablam valla yazamadım sanada
Oyy nasıl düştü ya ya bu çok kötü bir durum kahroldum bak şimdi Allah im bütün çocukları koru
Bu üzüntünün tarifi yok kuzum Allah sabır versin sizlere

Allah metanetinizi artırsın kuzum..
olsun ne demek hiç de demedim bana da yazmadı bak bak diye.. kendimi unuttum nerdeyse senin derdine düştüm.. inşallah Allah feraha çıkarsın tez zamanda.

hem başınız sağolsun hem geçmiş olun cnm

Aaaaa Cannnn kiz bi benden bi senden umudum azalmıştı hadi gözün aydın vallahi çok sevindim . Testlerini atsana tekrar bi bakalım
Hem anlat bakal8m neler yaptin ne zamanları degerlendirdin
4669 sayfada kuzu

ekstra bişey yapmadım valla.. demekki öbür aya da seninki geliyor:) pik 2 gün öncesi ve sannırım pik günü değerlendiydi:)

Canım benim geçmiş olsun daha göreceğimiz güzel günler var inş. Rabbim tez zamanda tekrar sağlıklı bir hamilelik yaşatsın inş. Yiğenin kısmını anlayamadım canım Allah korusun vefat mı etti umarım yanlış anlamışımdır

Canım çok üzüldüm Rabbim sağlıkla atlatmani nasip etsin bir daha böyle birşey yasatmasin bundan sonrası daha hayırlı güzel haberler almanı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…