Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar bugün size mutlu haber vermek isterdim kalp sesini duyduk diye ama kısmet olmadı tahmin ediyordum ama size bişey demek istemedim geçen hafta doktor geriden geliyor dediğinde bir sorun olduğunu anladım bu kadar geriden gelmesi imkansız di çünkü eğer kalp sesini duysaydık kalp seslerini duyacaktik iki kese var geven resimde demistim küçük gölgelik var diye diğer keseme göre daha küçük ama oda büyümüş ikiside boş malasef yatışım yapıldı saat bide kürtaj olacam herşeyin hayırlısı daha 4 5 gün önce 3 yaşında ki yiğenim kaybettiğim için heralde soğuk kaldım üzüldüm ama tyipratmadim kendimi herşey allah'tan
Canım rabbim soğukluğunu veriyor . Allah sağlık versin inşallah sağlıklı gebeliğin habercisidir bu durum .

Ay keske kuzum yq benim hala umudum yok ama bklm kanda ne cikacaj senin ikk testin duruyor mu atabikir msn bi
ayy aynen öyle var mıydı yok muydu yaptırmadı inşallah:)

ayy mariamm çok teşekkür ederimm sende çok dua edenlerdensinn kuzumm Senin bebiş de sağlıkla gelsinn inşallah..:)
Ayy valla çok ettim abla inşallah hepimiz sağlıkla alıcaz kucağımıza. Geriden gelen arkadaşlarımız da peşpeşe gelecekler 🙏🏽🙏🏽

Off kuzum çok iyi anlıyorum seni 😔 hiç sıkma kendini acını da içine atma sakın.. herşeyde bir hayır vardır öyle düşün nolur bak. Ben kaç tane kayıp yaşadım Rabbim hep yenisini verdi yerine 🙏🏽 sana da daha güzelini en hayırlısını verecek emin ol sadece sabır et bu sınavın senin, dualarım seninle 🙏🏽 çok üzgünüm ama yalnız değilsin sakın unutma

Yok abla iyiyim valla dediğim gibi daha bi kaç gün önce küçücük bedeni toprağa verdiğim için bi soğukluk var bende olcakla ölçeğe çare yok bunu gördüm yiğenim bana ders oldu herşey allah'tan belki yiğenim kaybetmesem daha kötü olur belki isyan ederdim ama bilmiyorum başı şeyler ders oluyor

Günaydın kızlar bugün size mutlu haber vermek isterdim kalp sesini duyduk diye ama kısmet olmadı tahmin ediyordum ama size bişey demek istemedim geçen hafta doktor geriden geliyor dediğinde bir sorun olduğunu anladım bu kadar geriden gelmesi imkansız di çünkü eğer kalp sesini duysaydık kalp seslerini duyacaktik iki kese var geven resimde demistim küçük gölgelik var diye diğer keseme göre daha küçük ama oda büyümüş ikiside boş malasef yatışım yapıldı saat bide kürtaj olacam herşeyin hayırlısı daha 4 5 gün önce 3 yaşında ki yiğenim kaybettiğim için heralde soğuk kaldım üzüldüm ama tyipratmadim kendimi herşey allah'tan
zeynepppp :KK43:
tekrardan başınız sağolsun balım.
sanada cok geçmiş olsun hiç böyle bir haber beklemiyordum senden :KK43:
nolur üzülme önümüzdeki aylarda allah sana sağlıklı nur topu gibi bi bebiş nasip etsin inşallah :KK43:

her durumda yanındayız biz bir aileyiz unutma :KK43:

Valla çizgi öyle diyor kuzum.. bu kızlar da kan vermeden inanmıyorlar...:) bir an önce toparlanmanı ve tekrardan çalışmalara başlamanı diliyorum.

Toparlanma açısından iyiyim ama dinlenmek istiyorum hamile kalınca farkettim şey aslında tam anlamıyla hazır değil misim yada bunu yaşayacağım için allah önceden hazırladı beni bilmiyorum şuan kendimi duygusuz hissediyorum

Yok abla iyiyim valla dediğim gibi daha bi kaç gün önce küçücük bedeni toprağa verdiğim için bi soğukluk var bende olcakla ölçeğe çare yok bunu gördüm yiğenim bana ders oldu herşey allah'tan belki yiğenim kaybetmesem daha kötü olur belki isyan ederdim ama bilmiyorum başı şeyler ders oluyor
Aynen öyle kuzum hiç stres yapma brn hep dua ettim lekelerim kanamam olduğunda nolur sağlıksız ise şimdi al Rabbim büyüyünce acısını verme dedim hala diyorum. Erken zaman kayıpları en hafif acı emin ol canım. 1 2 ay korunursun sonra hemencecikde gelir bebişin bak görürsün daha sağlıklısı gelecek 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

Canın sağolsun hayırlısını diliyoruz kuzu.. öbür aya inşallahh
Eger yoksa erteleme karari aldm bazi ozel nedenlerden dolayi 😑. Rabbim isteynlere versn insllh. Insllh sen de saglicakla kucagina alirsn. Hayrli evlat olsn insllh. Evinize hayatiniza bolluk bereket getrsin.

zeynepppp :KK43:
tekrardan başınız sağolsun balım.
sanada cok geçmiş olsun hiç böyle bir haber beklemiyordum senden :KK43:
nolur üzülme önümüzdeki aylarda allah sana sağlıklı nur topu gibi bi bebiş nasip etsin inşallah :KK43:

her durumda yanındayız biz bir aileyiz unutma :KK43:

Sağol kuzum allah razı olsun1 valla ben kendimden bekliyordum sürekli kötü rüyalar görüyordum bu gece gördüm zaten rüyasını sabah serkana da dedim kötü hissediyorum birşeyler var dedim belliydi zaten hayırlısı ya sağlıklı olsaydılar ikiz haberini ben verecektim size 😊 zaten sende biliyorsun olması mucizeydi doktor dedi zaten demirin yüksek olması beni korkutuyordu diye belkide daha yüksekti o engel oldu bilemiyorum hayırlısı be kuzum

X