Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım toxo da rubella da negatif, kanıbda enfeksiyon yok, ama bağışıklığın da yok, o yüzden dikkatli olmakta fayda var, toxo için az pişmiş et, dışarıda iyi yıkanmamış salata vs. tüketmemek lazım, rubella ya benim bağışıklığım vardı, onu tam bilmiyorum o yüzden.

tesekkür ederim canım kedi kumu fln dedi elif zaten kedilerle bi işim yok
dışarda salata yemeyide bıraktım.
çiğ salam sucuk sosis vs yemiyorum ama dün kızarmış sucuk yedim ondan biişi olmaz heralde

bakalım dr ne dicekkk sağol canım cvp içinn

hımmm tamam canım tesekkür ederim küçükken geçirmiştim aynen

Merhaba canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Evet benim gebeligimde de oldu ikici gebeligimde temizledi doktorum
Inşallah benimki ilk gebelikte kaybolur canim. Surekli kasigimda bir agri var bebekten mi kistten mi bilemiyorum bayagi sancim oluyor yaa
Kızlaaar dualarınız için hepinize tek tek teşekkür ederiiimmm.. ❤
Çalsın davullaarrr
Eki Görüntüle 2282317
Tebrik ederim canım sağlıkla kucağına al insallah

Hee pişmiş sucuk biz de yapıoz arada o kadar olur Önemli değil canım, aynen kedinin kumuna ben de ellemiyorum artık hiç, sizin zaten yok diye yazmadıydım onu

Inşallah benimki ilk gebelikte kaybolur canim. Surekli kasigimda bir agri var bebekten mi kistten mi bilemiyorum bayagi sancim oluyor yaa

Tebrik ederim canım sağlıkla kucağına al insallah
sağol canım teşekkürler.. sende sağlıkla kucağına al inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…