Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vakit kaybetmeyin canım keçiboynuzu kürünü araştırsana ben eşime test yaptırmayı düşününe kadar 2 ay uyguladım kürü o da hep ara ara, 2.ayda oldu. Bende çörekotu yedim.
Ben senden öğrendiğim gün dedim esime diyorki ben çörek otunu yesem de sen keçi boynuzunu yesen olmaz mı

Doktoruna sordunmu kuzum yokmuymus yapabilecegin bisey
Sordum bebeğim, öğlen yazdım whatsapptan. Tuzu azalt bir de gün içinde uzun saatler oturur pozisyonda durma kesinlikle diyor. Uzanıp ayaklarımı dikmem lazımmış, çok erken dedi yapmazsan son haftalarda çok zor olucak senin için dedi

Sağol kuzum benim, inan ki çok zor kendimi bildim bileli çalışıyorum hiç gocunmadım ama hamilelikte çok zormuş gerçekten
Öyle kuzum çalışınca dinç oluyor insan ama bebek söz konusu olunca eziyet gibi ben kimyasallardan sonra tiksindim resmen iş yerimden şimdi diyorum iyiki çıkmışım
Havalarda ısındı daha dikkatli olman gerek elden geldiğince iyi atlatmaya bakacan kuzum. Ben geçen olduğunda baktım sol yanınıza yatmaya çalışın diyordu kan dolaşımı daha rahat olduğu için şişkinliği alıyormuş

En iyisini yapmışsın valla, bende ekimi çıkarayım kasım başı çıkarım işten diye düşünüyorum Allah nasip ederse erkenden çıkıp eşime o kadar yüklenmek istemiyorum evde kira bizim.

Sol tarafa yatarım bende alışkanlıktan ama bildiğimden değil :) Aynen devam edeyim madem

Kıyamam ya yokmu orda ayrı küçük bi oda filan işin olmadığı zamanlarda hiç gecemezmisn

Kuzum ilk defamı eşin test yaptı? Esim de test yapmıştı ona da aynısını dediler 10 gün sonra gidip tekrarlayınca sonucu çok guzel çıkmiştı o an sprem verirken biraz kasıldılları için sonuç yanıltıcı olabiliyor. Eğer öyle birsey varsa bile keçi boynuzu kürü 1 haftada işe yarıyor

Hadi ya ay inşallah öyledir. Doppler de varikosel hiçbirşey cikmadi . Eşimde öyle dedi . 1 ay içinde kurları yapayım 1 ay sonra gel demiş zaten doktor . Inşallah yoktur sıkıntı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…