Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:KK200::dua:
haydi paylaş o zamaan :)

Geçen ay cok yerinde denemeler yapıp dikkat ettik ve adetim 7 gün gecikti .Ama ne kan ne idrar testinden bişi çıkmadı ve adet oldum .
Bu ayda bi o o kadar rahat davranıp ne ovulasyon testi ne yumurtlama günlerine cok dikkat ettik hiç mi hiç dikkat etmedim bütün hareketli olaylara dahil oldum ve umursamadık :olamaz:
Sonra adetimin acaba geciktiği tarihte mi yoksa her zaman olduğu tarihte mi olacağını merak ediyordum
Hadi i ovulasyon testi yapayım cok silikse adet olacağım yumurtlama yoktur dedim
Ama test o kadar koyu çıktı ki sasırdım ertesi gün de yaptım yine aynı aksamına arkadaşlarım zorla gebelik testi aldı eve geldim yaptım tertemiz negatif
Sonra döndüm baktım ki silik bi çizgi var dayanamadım eşime gösterdim ve kendimizi hastane de bulduk :dua:kan değerim düşük çıktı tabi benim rahim de başka sorunlar var da o yüzden şapşal gibi kaldık sabah hemen Dr a gittik ve :anneadayı:olduğumu oda söyleyince artıkemin olduk Rabbim size de nasip etsin en kısa süre de .
Biraz uzun oldu ama akışına bırakmak gerektiğini anladım birde bi macun kullandım onun da etkisi olduğunu düşünüyorum Rabbim he isteyene nasip etsin insallah :KK200:

X