Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test olursa yaparım o yüzden stoklamiyorum , 13aydır her ay kac kere yaptim üzülüyorum oyuzden beklemeye devam , esnerken kasigima agri giriyo bilmiyorum belkide umut baglamak istemiyorum. Gamsiz olucam bu ay can09e can09e

MaşAllah hamile anne adayları sağsalim kucağınıza almayı diliyorum:anne: Benimde bir kızım var bi de oğlum olsun istiyorum Rabbim gönlümüze göre versin 4cü ay denemem sanırım bu ay da adet olucam belirtileri gelmeye başladı Rabbim erken zamanda kısmet eder inşAllah:emir_bebek:
benimde oğlum var kızım olmasını çok istiyorum Allahtan hayırlısı:anne:

:KK200::anneadayı: ayyy buraya sonucu attığında beni de dürt çok heyecanlı ama ben inanıyorum :anneadayı: hamişsinnn sen :KK15:
İnşallah canım inşallh sağlıkla sıhhatle gelişsin inşallah ..
MaşAllah hamile anne adayları sağsalim kucağınıza almayı diliyorum:anne: Benimde bir kızım var bi de oğlum olsun istiyorum Rabbim gönlümüze göre versin 4cü ay denemem sanırım bu ay da adet olucam belirtileri gelmeye başladı Rabbim erken zamanda kısmet eder inşAllah:emir_bebek:
Merhaba canım hoşgeldin . Aminn . Tablomuza katılmak aıtıyırsan özelden bat tarihini yazarmısın ??

Insallah yakin zamanda bebişlerle ilgili topikleri acmaya başlariz :)))
Hamiş olsak bile burayı bırakmak yokl kabusunuz
olurum :))

Bunda kesinlikle net gozkuyo var cizgi
Evet canım diğerinde ışıktan sanıırm gözükmedi ..

Benim 30 aralık çatladı ben neden 11 12 ocak die sanıyorum reglimi:KK43:
Benımde 31. Aralık çatladı canım ilk sayfadan bakabilrisn benım ovulara

canım ne kadar sonra çıktı hemen çıktımı benim galiba yok hemen çıkmadı çünkü
Canım yaptım ve 1 dk içinde çıktı .
Ama dün yaptıgım ilk çıkmadı akşam işten gelince baktım çizgi vardı onu dikkate almamıştım ..

Arkadaşlar listeye katılmak isteyen lütfen özelden bat tarihlerini yazsın.. pc ye gecince eklicem :KK200:

[QUOTE="H E, post: 58499991, member:
Hamiş olsak bile burayı bırakmak yokl kabusunuz
olurum :)) H E H E
Ah bi olsakta kabus görmeye de kabus olmana da raziyız :))

X