Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bal tarcın cörekotu kürü troit icinde iyi geliyormuş , bende haşimato var tabi suan kontrol altinda ilacla. Ondan oncesinde düzensizlik vardi bunu önerdiler.
Acaba hipertiroid hastaları da yiyebilir mi ben kimyasal yaşadığım aydan önce 4 5 gğn yemiştim sonra korkup bırakmıştım fazla gelir tekrar tsh düşer diye.

Acaba hipertiroid hastaları da yiyebilir mi ben kimyasal yaşadığım aydan önce 4 5 gğn yemiştim sonra korkup bırakmıştım fazla gelir tekrar tsh düşer diye.
Bendeki hipotroit . Rabbim sifa versin insallah cok illet bisey omrumuzun sonuna kadar boyleyiz. O yuzden ne söylesem yalan olur

Bendeki hipotroit . Rabbim sifa versin insallah cok illet bisey omrumuzun sonuna kadar boyleyiz. O yuzden ne söylesem yalan olur
Sorma canım yaa ben 9 aydır çekiyorum. Her ay kan ver ilaç dozu ayarla falan çok sıkıldım arada ilacı almadığım oluyodu aksattığım oluyordu hemen düşüyordu yine değerler ben işin ciddiyetini tam anlayamamıştım yani dr um güzelce kızınca şimdi korkudan düzenli içiyorum düzene girdi artık propcil kullanıyorum zaten gebelik düşündüğümü söyledim bu değerler kalabilirsin hiç sakınca yok gebe kalır kalmaz da gel dozunu tekrar ayarlicam dedi zaten her ay gidiyorum dr soruyor her ay

Benim karnım ağrımaya başladı bile :) bacağımda ağrırsa bugün tamamdır. Yarın sabah törenle gelir reglim
sizle aramızda 1 2 gün vardı ovu da sen yine 11 ocak diyorsun bat kuzum...

yok hiç ağrım yok o kısımda bel ağrım ve kalçamın iki yanı ağrıyor... bacaklara vuran ağrım yok benimm ayyyy:)

En kisa zamanda dualarimizi yasayalim insallah. Kac aydır istiyorsunuz

sizle aramızda 1 2 gün vardı ovu da sen yine 11 ocak diyorsun bat kuzum...

yok hiç ağrım yok o kısımda bel ağrım ve kalçamın iki yanı ağrıyor... bacaklara vuran ağrım yok benimm ayyyy:)
Benim ama dakik canım 26.gün mutlaka gelir nadir stres yaparsam 27.gün gelir
Benim 27 aralıkta çatlama oldu işte 26.gün 11 ocak oluyor ben hep gün olarak hesaplıyorum

Valla siz böyle dedikce benim bile agrimaya basladi psikolojik :))))
Hahaha kesinliklee :)))))
Canım benim martta 3 yaşına girecek oğlum var. 3 gebelik kaybı var 2 kimyasal var.
Kısmet olursa 2.çocuk için uğraşıyoruz yani. Mayıs da kürtaj oldum.
3 ay dinlendim sonra denedim 2 kez ard arda kimyasal yaşadım dr dinlen dedi
3 ay dinlendim yine işte bu ay ilk kez ovu testini deniyim dedim aslında benim hep düzenli hep ama deniyim dedim. Sık ilişki ile değerlendirdik tutmadı heralde ya bu ay. Bizim tutan gebelikler ya gün aşırı yada tek ilişki ile tutuyordu bakalım bu ay günaşırı ilişki denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…