Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoş buldum canım :) dün sana yazdım ne durumdasın diye ama arada kaynadı galiba bugün bat günün değil mi? test yaptın mı?
ayy deme beğenmiş miyim peki :oops: bazan işim oluyor beğenip sonra yazıyorum...
bat evett canım.. dün yaptım negatifti.. :duduk: görene kadar umut var diyoruz hiç gelecek gibi değil bacak ağrım bile yok :KK12: bel ağrım var hafif... o_O bekliyoruz bakalım :dondurma:

Sorun değil canım :KK15: senin gün şaşmaz olmadıysan ihtimal çok büyük inşaallah vardır :dua: olmazsan sabaha test yapacaksın değil mi? :KK49:

Sorun değil canım :KK15: senin gün şaşmaz olmadıysan ihtimal çok büyük inşaallah vardır :dua: olmazsan sabaha test yapacaksın değil mi? :KK49:
üşenmedim gittim baktım :)) evet beğenmişim ama araya bir kaç şey girmiş... sana yazmayı atlamışım demek kusura bakma kuzum :KK15:

evet şaşmaz demi nasıl hatırladın kuzum:) geçen aydan teee :)
yani olmam lazım evet olmazsam sabah test yapsam mı yoksa programa mı uysam bilemedim prg 11i diyordu ya..

üşenmedim gittim baktım :)) evet beğenmişim ama araya bir kaç şey girmiş... sana yazmayı atlamışım demek kusura bakma kuzum :KK15:

evet şaşmaz demi nasıl hatırladın kuzum:) geçen aydan teee :)
yani olmam lazım evet olmazsam sabah test yapsam mı yoksa programa mı uysam bilemedim prg 11i diyordu ya..
Evet geçen ay öyle demiştin öylede olmuştu :) bence sen programa bakma :KK76: testin varsa yap bence inşaallah pozitif bi sonuç çıkar burda çıldırırız sevinçten :halay:

Evet geçen ay öyle demiştin öylede olmuştu :) bence sen programa bakma :KK76: testin varsa yap bence inşaallah pozitif bi sonuç çıkar burda çıldırırız sevinçten :halay:
şimdi durum şu oldu gönderdiklerimi hatırlarsan... prg 28 yum.günü gösteriyor bat 11 ocak diyor... 28inden 2 gün önce benim ağrım gitti 26sı o yüzden batı 9 ocak sayalım demiştim ben..:)
neyse ya belli olacak bir kaç güne :)

şimdi durum şu oldu gönderdiklerimi hatırlarsan... prg 28 yum.günü gösteriyor bat 11 ocak diyor... 28inden 2 gün önce benim ağrım gitti 26sı o yüzden batı 9 ocak sayalım demiştim ben..:)
neyse ya belli olacak bir kaç güne :)
Ayy hadi inşaallah bu ay çok güzel haberler aldık inşaallah öyle devam eder

Evet ikinciyi istiyoruz 4 yaşında oğlum var 3 yıldırda istiyoruz geçen senede bir düşük yaptım 1 yılı geçti hala tık yok yumurtalıklarımın yavaş çalışması dışında bi sorunumda yok çok şükür nasip işte uğraşıyoruz çabalıyoruz Rabbim karşılıksız bırakmaz inşaallah
Amin canım aminn . Bat söylersen senide ekliim pc başına geçince .. ama özel mesaj atarsan sevınırım sonra kaynıyo :KK70:
Kızlar demin dayanamadım test yaptım sonuç negatif bata 4 gun var acaba erken mi ki hamile olupta cikmama ihtimali var mıdır ki :KK43: :KK43:
Elbette var :)
İlk idrarla yapmadın değil mi ??

X