Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bu ay işte adetten sonra yaptığım tek ovu testi.. 9.günüm 21 aralıkta
Tek test mı yaptınnn ..
Ben sürkeli yapıyorsun sandım :KK70:

Ya benımki 7.gun için çok koyu değil mi :110:

Hatırlasan adetten önce de sana 2 tane ovu göndermıstım . Onlarda koyuydu. Biri açılıyodu :110:
İnşallah bir sıkıntım yoktur ya ..
Kiminkine baksam baya silik 7. gunde

Tek test mı yaptınnn ..

Ya benımki 7.gun için çok koyu değil mi :110:

Hatırlasan adetten önce de sana 2 tane ovu göndermıstım . Onlarda koyuydu. Biri açılıyodu :110:
İnşallah bir sıkıntım yoktur ya ..
Kiminkine baksam baya silik 7. gunde
sen doğurgan kadınsın normal bence... :dondurma: ben artık yaşımı başımı almışım :halay: normal pik olması gereken günde bile çok koyu yakalayamadım :kahve:

Tek test mı yaptınnn ..
ama ben de demiştim ya elimde 3 tane kaldı falan diye 1ini 21inde yaptım 2 tane kaldı
bir ovu gününde yaparım bir de silindiğini anlamak için yaparım demiştim:KK66:

ama ben de demiştim ya elimde 3 tane kaldı falan diye 1ini 21inde yaptım 2 tane kaldı
bir ovu gününde yaparım bir de silindiğini anlamak için yaparım demiştim:KK66:
Onu görmedım canım .
3 tane kaldıysa haklıısn ..
Ben senınkınıde koyam ilk sayfaya dur

Öyle ama ne bilim olumsuz sonuclandı ya hep kendımde sıkıntı var gıbı gelıyo :110:
öyle düşünme artık.. benim de ilk gebeliğim böyle sonuçlandı, kuzum gümbür gümbür geldi..
ben sağlıklı bir bireyim, doğurganım tamım de :KK52:
sıkıntı var gibi geliyor değil..:sinirli:

Bende bu ay umut yok gibi

Canım bende de yumurta tembelliği var bende senede bir iki kez kendim adet oluyor isem diğer zamanlar ilaçla adet oluyorum ovulasyon testine bende başladım aynı senin gibi çokkk silik hatta bazen hiç yok gibi oluyor progesteronum 0.1 çıkmıştı adetin 15. günü duphastona başladım her öğlen testere dişli aslan pençesi ile hayıt tohumunu demleyerek ılıyınca içiyorum bakalım sonuç ne olacak

kızlar benim hiç akıntım olmuyo ya hiçç böyle bazen hafif bi ıslaklık hissediyorum okadar yumurtlamıyomu oluyorum

Bence de öyle yap .
Ben şahsen diğer gebeliğimden çok ders çıkardım .
Hamile olsam dahı gitmicem bir süre . En az 6 haftalığa kadar ..
Ve asla 3 ay olmadan kimseye hamıleyım demicem .
Benı en çok o süreç yordu ..
Aslında bekledım baya 6-7 haftaya kadar söylemek için ama yine de erkenmiş ..
ben ailem dahil çevreme yeni söyledim 4ay bitmek üzere düşün.
yaramdan çok sorandan bıktım dememek için

ayy dün gibi sizin test yaptığınız günler.. 4 ay he maşallah canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
sağol kuzum darısı sağlıkla sıhhatle sizlere olsun. zaman dediğin ne ki koca 4 ayı yemek üzereyim. çok güzeldi ama ya o konuşmalarımız telaşlarımız benim kan testimin 2 çıkması :-)

sağol kuzum darısı sağlıkla sıhhatle sizlere olsun. zaman dediğin ne ki koca 4 ayı yemek üzereyim. çok güzeldi ama ya o konuşmalarımız telaşlarımız benim kan testimin 2 çıkması :-)
Aynen yaa ama masallah iyi azmettin:))
Amin canim insallah hayirlisiyla

X