Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aplalar yorum yapın yahu dvtb sende katıl beğenip gitme

Eklentiler

• IMG_20190102_110336.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 30
maşallah canımm.. ben de çok erken adet gördüm yaaa.. ilkokulu bitirdiğimde yaz tatilinde :/
aynen bende 8. sınıftan çıktım yaz tatilinde oldum kabus gibiydi
sınıftaki kızlar 6. sınıfta olmuşlardı sınıfta tek olmayan bendim sizin dönemde normalmiş yine artık ergenlik çok geriye geldi. hormonlardan sanırım kücük yaşta oluyorlar

benim dönemim de ilkokul 5 yıllıktı yani kaç yaşında oluyorum yahuu 11 falan galiba çook erken yaa.. şimdi kuzum adet olsa afedersin nasıl kullanacak nasıl yapacak inşallah erken olmasın o da..

benim dönemim de ilkokul 5 yıllıktı yani kaç yaşında oluyorum yahuu 11 falan galiba çook erken yaa.. şimdi kuzum adet olsa afedersin nasıl kullanacak nasıl yapacak inşallah erken olmasın o da..
ya ahahaha baya erken olmuşsun hakkaten :) valla ya nasıl becericekler annesine çekmesin senin kız o zaman

Rüyamda 37 haftalik halimle halı yikiyordum.Kir aktıkça mutlu oluyordum.Derkeeen halı yıkandı banyoya gittim ve doğum sancim başladı.Hakettin dedim aynada kendime gülerek:) sonra uyandım ve oofff hayaat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…