Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Goguslerim çok agiriyo el deyince değil süt dolar ya ağrı yapar onun gibi bel ve bacak dan anlayamıyorum çünkü yazdan beri fıtık var o her an var zaten iki gündür iştahsızlık var kasiklarimda her ikisindede ağrı oluyor göğüs uçlarını koyu kahve ama önceden de aynimiydi pek ayırt edemiyorum. İştahsızlık var iki gündür bu pek olacak iş degil. İdrar rengini anlamiyiru akıntı yok yani hiç yok heralde yok bende hamilelik akıntı olmadığı için yok gibi

Canım idrar rengi aslında çok kolay anlaşılıyor bol su içtiğinde şeffaf idrar yaparken ne kdr şu içersen iç koyu oluyor idrar hamilelikte

İşte canım köyü bı renk yok rengi açık sarı gibi

Sabah ki idrar da koku ve köyü geliyor ben boş gebelik gecirdigimde çok su icerdim o zamn bile şeffaf gelirken acik sarı gelirdi hamilelik testi yaptığımda plastik kapa yapıyorsun ya o zaman yaptığımda toplu olduğunda bir baktım 1 litre su icmiatim yapmak için kap da koyuydu o zaman dedim tamm hamileyim bu ay beklemiyorum mesela ben

Bazen kupkuru olup da hamile kalanlar oluyormuş, hatta bu kupkuru halden hamile miyim diye şüphe edermiş burda okumuştum. Benim ilk gebeliğimde ne akıntı, ne yerleşme kanaması ne de lekelenme oldu.. tabii 6. haftaya kadar

Kizlar gunaydiiin, karin altimda bugun hafif bir agri var, yumurta catlamasi bugun mu oldu ya da olacak?

Dun aksami degerlendirmissiniz bu aksamida degerlendir ne olacak ki kafan rahat olsun :)

Reactions: D-E
Şeffaf degil ve evet koku vardı onu farkettim sabah

Bende diğer iki hamileligimde akıntı ilk haftalardan sonra başlamıştı. Birde ben hamileliklerimde sık idrara cikmam olmazdı şu an da öyleyim ama goguslerim ağrı yapıyor hamilelik değilse acaba bişey mi var kötü diye düşünüyorum. Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah

Kotu birsey yoktur dusunme bence canim belirtiler psikolojikte olabiliyor ben 22 agustosta regl olmustum temmuz sonu brni gorsen kesin hamile derdin mide bulantisi kasik agrisi goguslerde sislik falan ama hepsi psikolojikti. Insallah hamilesindir cnm deilsende kotu bir durum oldugunu sanmiyorum

Evet canım cumaya kadar sabredeyim geçen ay aldımtam adet günü sabah yaptım tersten bı saat sonra adet oldum zaten baş ağrısı gelmezse yaparım bı gün önceden baş ağrısı olursa edetim gelmistir
Aynı belirtileri yaşıyorum, umarım psikolojik değildir

Sağol canım bakalım diğer hamilerimde çok bekletmeden Rabbim kizimda ikinci ay katbettigim oğlumda korunmayı bıraktık üç kere ilişki oldu İzmir'e anneme gittim ve hamile kalmisim. Sonra büyük imtihan. Şimdide belki böyle imtihan eder artık plan yapmıyorum onun işine karışmıyorum ne dilerse o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…