Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım cumaya kadar sabredeyim geçen ay aldımtam adet günü sabah yaptım tersten bı saat sonra adet oldum zaten baş ağrısı gelmezse yaparım bı gün önceden baş ağrısı olursa edetim gelmistir

Aynen canım bende yaptım o hatayı insan negatif çizgiyi görünce adet oluyor çünkü rahatliyor beden

Z Zeyzeyerva25 göğüste kötü bir şey olsa ağrı olmaz merak etme. Kötü huylu hastalık sinsidir belirti vermez. Ağrı, en kötü ihtimalle içerde süt kalması veya kist oluşması yüzünden olur ama inşallah gebelik belirtisidir çünkü benim de bu günlerde süt inmiş gibi hareketlenme var :)

Z Zeyzeyerva25 göğüste kötü bir şey olsa ağrı olmaz merak etme. Kötü huylu hastalık sinsidir belirti vermez. Ağrı, en kötü ihtimalle içerde süt kalması veya kist oluşması yüzünden olur ama inşallah gebelik belirtisidir çünkü benim de bu günlerde süt inmiş gibi hareketlenme var :)
Hadi inşallah

Geçmiş olsun sana da arkadaşım Allah tekrar sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah.. ben de düşük yaptım, bir gece hastanede yattım. Bir yanımda 4 yılda üçünü çocuğu doğan mutsuz bir hatun (bebek erken oldu istemiyordum, gebelik boyunca ağladım dedi), bir yanımda da 15 yaşında 7 aylık gebe, erken doğum riski için hastanede olan gencecik kız..... Sabaha kadar ağladım bebeğim düşmesin diye dua ettim, meğer zaten düşmüş... İmtihan dünyası işte.. Allah isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin
Amin canım allah razı olsun zor bi durum ama alışıyoruz işte düşükten sonra hamile kaldınmı peki

Sağol canım bakalım diğer hamilerimde çok bekletmeden Rabbim kizimda ikinci ay katbettigim oğlumda korunmayı bıraktık üç kere ilişki oldu İzmir'e anneme gittim ve hamile kalmisim. Sonra büyük imtihan. Şimdide belki böyle imtihan eder artık plan yapmıyorum onun işine karışmıyorum ne dilerse o
Verende alanda allah canim ama istr bizde tevekkül edecez.. ii dusun ama ii dusunki ii seyler olsun

Peki hiç korundunmu ne kadar zamandır bekliyosun düşükten beri inşallah umutların gerçekleşir o zaman
Düşükten sonra üç ay bekle dediler, ilk ay 30 günde adet oldum. Sonraki ay rahim ağzı yarası için iki hafta antibiyotik tedavisi oldum, o ay geçti. Ağustos ve Eylül'de tutmadı.. bu ay inşallah olur

Slm kızlar bende yeni katıldım rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah benimde bugün adet günüm sabırsızlıkla bekliyorum kendime söz veriyorum hep bu kadar umutlanmicam diye ama yinede her ay umutlanıyorum

X