Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah adet değildir. Kanama artmadan emin olamayız. Hem daha 28,29,30,31,1... tam 5 gün var. Erken gelmez diyorsan başka bir iş vardır.. yerleşme kanaması gibi..
Evet ya baya var aslında ama regl sancısı bu canım bilirim ben.yillardir yaşıyorum ama neden bu kadar erken geldi anlamadim.gecen ayda 2 gün gecikmişti bozuldu dengem iyice

Ne kaldiki pazartesiye benim öğrenmeme 1 aydan fazla var daha kocami gun asiri halvet olmaya kandirmasi var var oglu var oooo keske benimde pazartesiye belli olacak olsaydi :KK43: guzel haberler ver bu arada heee bizlerede moral olsun insallah

Ah ya inşallah beklerken hep ağır geçer bu saatler zaten Allah herkese gonlundekini versin ama bu adamlar hep böyle nazi biz yapacağımıza onlar yapıyor

Kızlar eşim test yaptırdı. Bilen varsa bi bakabilir mi ne anlama geliyor
Yanlış birşey söylemek istemem ama normalin altında sanıyorum değerleri . Notlar kısmındaki açıklama o anlama geliyor sanıyorum . Yine de çok net bilmediğim için değerlendirip yanlış yönlendirmek istemem

Eklentiler

• EDD0E915-B9B8-4AE2-B8E2-97BA8B46A1A9.jpeg
    EDD0E915-B9B8-4AE2-B8E2-97BA8B46A1A9.jpeg
    69,8 KB · Görüntüleme: 42
Ne kaldiki pazartesiye benim öğrenmeme 1 aydan fazla var daha kocami gun asiri halvet olmaya kandirmasi var var oglu var oooo keske benimde pazartesiye belli olacak olsaydi :KK43: guzel haberler ver bu arada heee bizlerede moral olsun insallah

Bende daha adet olacamda doktorumla gorusecemde,izin cikacakta,calismalae baslayacakta ohoooo,bende sana moral olayim dedim :))))))
Saka bi yana hayirlisi olsunda deneyerek beklemekte ayri,belli bi zamani doldurmakta ayri..
Insallah guzel haberler aliriz

Merhaba kizlarr, hikayemi azcik anlatayim.ben 32 yasinda evlendim.( simdi 40 yasindayim )ilk bir yil prolaktinim cok yuksekmis o yuzden hamile kalamamisim.sonrasinda kendi arastirmalarim sayesinde ilaca baslayip hemen hamile kalmistim.gerci devami gelmemisti.toplamda 3 dusugum oldu.pihtilasmadan dolayi devam etmediler.bu arada dogustan polikistik over yumurtaliga sahibim.ama hic adet duzensizligim yok.kistte yok.Allah in bana yardimi diye dusunuyorum.bir kizim var 3 yasinda kismet olursa bir kardesi olsun istiyorum.hayirlisi.demem o ki PROLAKTIN hamile kalmayi geciktirebiliyor.bir de Insulin direnci.....amma uzun olmus kusura bakmayin emii :KK45:

Astenoteratozoaspermia
Yani bu kadar ümitten ve hayalden sonra az önce wcye gittim regl olmuşum.hemde daha 3 gün varken hiç bu kadar erken olamamistim şimdi pembe kan geldi tuvalet kagidina biraz
:olamaz: Hay Allahhhh ... Regl kanaması gibi mi tam olarak ? Yerleşme falan olamaz mı :KK42:

Insallah canim yerlesme kanamasidir, normalde adet olunca daha yogun kanaman oluyormu?
Evet benim ilk iki gun cok yogun olur uc azalir dort hic olmaz bes ve alti kahverengiye donusur ve biter hep boyle olurdu adetim insallah yerlesmedir Rabbim yuzumuze gulsun insallah

• Beğen
Reactions: D-E
X