Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar 5 gün var adetime bırkacgundur olcakmısım gıbı belırtıler gogsumde batma oluyo ara ara kasıktada oyle bırde halsızlk oluyor bacak agrısı oluyor anlamadım :S sarı akıntıda var bayadır ha bırde dun afedersiniz ama şeyimde seyirmeler oldu :KK70: pıtpıtpıt attı bırkackere :KK70:

Suan yazdiklarinla alakasiz canim ama ben toplu alintiyi cepten yapamiyorum almıyor nasi yapiyorsun? Sayfa bir girdimmi benim yorumlarimla doluyo deli gibi :KK11:
Yorumların altında çoklu alıntı yazıyor cevaplayacağın yorumları çoklu alıntı yap. En altta yorum yazılan yere tıklayıp alıntıları ekle yazısına tıklayınca orda alıntıladığın yorumlar çıkıyor ordan cvplayabilirsin, anladın inşallah :KK70:

Yorumların altında çoklu alıntı yazıyor cevaplayacağın yorumları çoklu alıntı yap. En altta yorum yazılan yere tıklayıp alıntıları ekle yazısına tıklayınca orda alıntıladığın yorumlar çıkıyor ordan cvplayabilirsin, anladın inşallah :KK70:
Cnm ben ilk gebeligimde de bu gruptaydim biliyorum ama cepten uygulama indirdim alintilati ekle cikmiyor ondan yapamiyorim biliyorum yani normalde siteden gireyim bari

Cnm ben ilk gebeligimde de bu gruptaydim biliyorum ama cepten uygulama indirdim alintilati ekle cikmiyor ondan yapamiyorim biliyorum yani normalde siteden gireyim bari
Ben uygulama kullanmıyorum googledan giriyorum uygulamayı indirince sadece anasayfa çıkıyo paylasımlar topikler nerde bulamıyorum sen nasıl buluyorsun

Kızlar merhaba yeni üyeyim 1 yıllık evliyim evlendiğimiz günden itibaren cocuk istiyoruz ama bir türlü olmadı bugün yine adet oldum psikolojim çok bozuldu dertleşmek istedim konuşursam hiç değilse biraz olsun rahatlarım sanıyorum . Artık nasıl başa cıkıcam bununla bilmiyorum :KK43:
Merhaba. Doktora gittiniz mi canım genelde 1 sene sonrası için çağırıyorlar. Ben de 6 aylık evliyim bebek istiyoruz ama olmadı malesef. En kısa zamanda Allah sağlıklı hayırlı evlatlar versin hepimize :anneadayı::KK200:

Suan yazdiklarinla alakasiz canim ama ben toplu alintiyi cepten yapamiyorum almıyor nasi yapiyorsun? Sayfa bir girdimmi benim yorumlarimla doluyo deli gibi :KK11:

Ben uygulama kullanmıyorum googledan giriyorum uygulamayı indirince sadece anasayfa çıkıyo paylasımlar topikler nerde bulamıyorum sen nasıl buluyorsun

Siteden girmek daha mantıklı tatlım sanırım çok fazla sikintili diye okumuştum uygulamada

Kızlar merhaba yeni üyeyim 1 yıllık evliyim evlendiğimiz günden itibaren cocuk istiyoruz ama bir türlü olmadı bugün yine adet oldum psikolojim çok bozuldu dertleşmek istedim konuşursam hiç değilse biraz olsun rahatlarım sanıyorum . Artık nasıl başa cıkıcam bununla bilmiyorum :KK43:

Canım sen bir doktora görün bir

Gitmez miyim birçok kez gittim 7.aydan sonra gitmeye başladım ama bir yıllık evliyim dedim o zaman tahlillerim yapıldı bende bir sorun cıkmadı ama eşimin sperm sayısı az cıktı 2 milyon. Morfoloji ileri hareketlilik iyi değerlerde hatta yüksek dedi doktor ama sayımız az işte iki kere klomen kullanıp çatlatma iğnesi oldum. her ay acaba diye diye adet günümü bekledim ama hep hüsran. adetime 6 gün varken akıntım çoğaldı sonrada ufak pembe bir akıntım geldi okuduğum heryerdede yerleşme kanaması olabilir yazıyodu heveslendim ister istemez bu sabahta adet oldum :KK43:

arkadaşlar bende yeni katıldım bir kızım var 7 yaşında 1 senedir kardeş istiyoruz ama kısmet olmadı. geçen sene kimyasal gebelik yaşadım. iki aydır klomen kullanıyorum. bu ay farklı hissediyorum. midem çok yanıyo 1 hafta kaldı adete acaba varmıdır
Hoşgeldin canım bat günümüz aynı. Benim de midem bi yanıyor, bi şişiyor gaz sıkışmış gibi.. fenayım.. inşallah güzel bir sebebi vardır diyelim :dua:

Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla 3 Kasım i bekleyenler olarak cogunluguz. Benimde göğüs uclarimda sızlama çekilme var kasiklarimda iğne batması dün akşamdan beri mide yanmam. Ve daha bata 7 gün var erken gebelik testi kaç gün kala doğru sonuç verir

Gitmez miyim birçok kez gittim 7.aydan sonra gitmeye başladım ama bir yıllık evliyim dedim o zaman tahlillerim yapıldı bende bir sorun cıkmadı ama eşimin sperm sayısı az cıktı 2 milyon. Morfoloji ileri hareketlilik iyi değerlerde hatta yüksek dedi doktor ama sayımız az işte iki kere klomen kullanıp çatlatma iğnesi oldum. her ay acaba diye diye adet günümü bekledim ama hep hüsran. adetime 6 gün varken akıntım çoğaldı sonrada ufak pembe bir akıntım geldi okuduğum heryerdede yerleşme kanaması olabilir yazıyodu heveslendim ister istemez bu sabahta adet oldum :KK43:

Doktor direkmen tüp bebek diyor gitmez miyim hiç neredeyse 6 ay boyunca sürekli gittim

Canım tüp bebek için deneme yapmayı dusunmediniz mı bn de bu aydan sonra doktora gideceğim ins. Eğer olmazsa esim de ins gidecek

Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla 3 Kasım i bekleyenler olarak cogunluguz. Benimde göğüs uclarimda sızlama çekilme var kasiklarimda iğne batması dün akşamdan beri mide yanmam. Ve daha bata 7 gün var erken gebelik testi kaç gün kala doğru sonuç verir

Canım bnm de 4 Kasım bnce biraz daha beklemeliyiz

Canım tüp bebek için deneme yapmayı dusunmediniz mı bn de bu aydan sonra doktora gideceğim ins. Eğer olmazsa esim de ins gidecek

canım tüp bebek çok maliyetli ve uzun bir süreç eşimin sperm sayısını yükseltmek için cabalıyoruz biz şu anda belki doğal yoldan hamile kalırım diye oda olmuyor bilmiyorum ya çok yıprandım artık en son çare tüp bebek ama onunda tutup tutmayacağı malum

Eki Görüntüle 2060406

Eki Görüntüle 2060406 Eki Görüntüle 2060406 Eki Görüntüle 2060406 belki gorebilirsin cok silik bir cizgi arkadaslarim var ama cok kucuk normal gebelik testinde henuz cikmaz kan testi yaptir diyolar sonra korkuyorum hayal kırıklıgı yasamakdan

Ben silik çizgi görüyorum canım inşallah vardır.
Kızlar beklenen gün geldi ve adet oldum:duduk:

Yeni bat 25 Kasım. Arel13 Arel13
Pazartesi doktora gidiyorum. Kasım'a iyi hazirlanmam lazim:KK66:
Canımm önümüzdeki aya güzel haberlerini bekliyoruz :super:

Gerek kalmadi artik canim az once adetim.basladi bu ay da cok umutluyum ama
Umut kaybetmek yok yeni ay yeniliklerle gelsin canım:KK39:

Bende bende bat 12 Kasım ve bugün aşılama oldum 10 kasımda test günüm:)
İnşallah tutmuştur canım az kaldı 10 Kasım a..

kızlar 5 gün var adetime bırkacgundur olcakmısım gıbı belırtıler gogsumde batma oluyo ara ara kasıktada oyle bırde halsızlk oluyor bacak agrısı oluyor anlamadım :S sarı akıntıda var bayadır ha bırde dun afedersiniz ama şeyimde seyirmeler oldu :KK70: pıtpıtpıt attı bırkackere :KK70:
Sarı akntı blirti diye okumuştum birkaçç yerde inşallah hamilesindir canım...

Kizlar bende bu gün adet oldum ya :KK43: bu ayda olmadi malesef:KK43: yeni bat 27 kasım canm beni ekler misn Arel13 Arel13

Allah hayırlısın versin inşallah 27 Kasımda adetin gelmez canım.

X