Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bencede sabaha kadar yatmak daha garantidir herhalde ama tabi işin birde abdestsizlik boyutu var. Bende sabaha kadar kalkmadan yatanlardanım. Tabi hepsi bahane bunların Rabbim ol desin yeterki hiç yatmadan kalkınca da olur.

Benim bildigime gore 20 dakika yatmak yeterli. Ayrica sicak su iyi geliyormus ayrica abdestsiz ne kadar hamilelik tutar onu allah bilir tabi
Regle 4 gün kaldi ama benim ağrılar başladı.galiba regl olucam bu ağrıyı çok iyi tanıyorum artik umutlar tukeniyorrrrrrr

bir test yapsaydin belki hamilesindir benimde karnim cunku cok agriyordu kesin adet olucam diyordum

Kızlar bende dun adet olmam gerekiyodu olmdm ama bu sabh test yaptm silik bile olsa çizgi cıkmadı halada adet olmadm szce erkn mi yaptm testi

Benim bildigime gore 20 dakika yatmak yeterli. Ayrica sicak su iyi geliyormus ayrica abdestsiz ne kadar hamilelik tutar onu allah bilir tabi

bir test yapsaydin belki hamilesindir benimde karnim cunku cok agriyordu kesin adet olucam diyordum
Cesaret edemiyorum ki canım ya regli geciksin istiyorum,dün hastaneye gittim orda bile kan tahlili yaptırmak istemedim düşün artik

Kızlar benim bat a daha 10 gün var ama çok kasık ağrım var bide üşütmüşüm öksürdükçe kasıklarıma bıçak saplanıyor neden oluyoki böyle

yaa işte guzel bir corba ic, sabah gec kalk, kahvaltiyi mumkunse esin hazirlasin, salonda otursan da al battaniyeni uzan canim. Dinlenmeden gecmiyor bu grip.
mümkün değil sabah 8 de kalktım anneme gittim bankaya gittik işlerimizi hallettik işe geldim hala geberiyorum. Bugün kayınvalidemlere gitme günüydü iptal etmiş eşim hastayım diye aramış pazar günü onlar gelecekti zaten inşallah bugün çorbamı içip uyuyabilirim :110:

Kizlar ovulasyon gunun bugun galiba, sizce?

E32E20E4-5890-46AC-B4A3-87692F9B5AD7.jpeg

Bilmiyorum acile gittim kanama olduğu için ultrasonda görünmedi. Beta hcg istedi doktor. Haftasına göre düşük çıktı, kayıtlara 6 haftalık düşük olarak geçti. Bir gece yattım, serum yedim, kan uyuşmazlığı için iğne yapıldı, çıktım. Sonra birkaç kez daha kanda HCG bakıldı.. bitti..

Ben kürtaj olmuştum canım düşmedi kendiliğinden

Hap bittikten birkaç sonra gelebiliyor canım söktürücü aldıysan gelir inşallah birkaç güne.
Adaçayı ve civanperçemi iç dedi annem dönüşümlü olararak içiyorum bir süredir ama yok bana mısın demedi hala...

Seninle baya kader arkadaşıymışız desene... Allah ikimize de hayırlı zamanda nasip etsin inşallah

Bir de sanırım yanlış hatırlamıyorsam Ağustos 2018 anneleri konusu açılmış konuyu da sen açmıştın sanırım... Görünce inşallah burada olurum ben de demiştim çünkü aslan burçlarını çok seviyorum içimden aslan burcu bir bebek geçiyor nedense... Umarım ikimiz de orada oluruz :anneadayı:

Benim eşim istiyor canım ama işi sebebiyle sürekli evde olamıyor maalesef. Yani öyle her istediğimizde bebek için çalışma şansımız yok... Adetim gelse ve ben yumurtlamayı yakalasam belki o yanımda olmayacak bile... İşim çoooook zor be :KK61:

Anladım canım oda zor ya :KK43:

aynen canim, alalim da ona gore degerlendirelim onumuzdeki ayi.
Bu konu cok iyi olmus, kendi kendime dusunmektense sohbet ederiz.

Haklısın canım tek başına insan kafayı yiyor bazen

Yani soğanı yemeklik dograyip Sivi yağda kavurup sonra Salça atıp biraz su katip sulandirarak karistir. Sonra sumak özellikle bol kat( iyi gelirmiş iltihaba sumak ve sogan) karabiber,kimyon kekik at son kez karistir tamamdır. Hem.tadı çok güzel oluyor. Hem de iltihaba iyi geliyor. Ben kaç sene önce cok yiyordum bu şekilde cidden ise yaradı yani. Yemek tarifi de verdik bu sayfada :KK70::KK70:

Soğan herşeye yararlı eski insanlar para olmadığı için hep soğan çorbası felan içmiş hiç bir şeyi yok gerçekten

Cesaret edemedim ya ne biliyim umudum var en azından boyle,1 kasım canım regl

@Scienceteacher10 kendi düştü canım, bir gece hastanede gözetim altında kaldım. Müdahale yapılmadı. Üç ay korun dediler ama ikinci ay korunmayı bıraktık. Arada rahim ağzında yara görüldü, antibiyotik içtim. 1 ay da öyle sekti. Ağustos ayından itibaren korunmasız deniyoruz

Kızlar neden maydanoz yemiyoruz ben dereotu maydanoz u çok seviyorum :KK43:

Bu gece degerlendisem gec mi olu kizlar, esim daha erken evde yok

Günaydın canım :KK54: ben de hep zaman ne çabuk geçiyor diye şikayet ederdim. Şimdi 3 Kasım gelmiyor bir türlü :KK55: 3 asır oldu bee
merhaba arkadaşlar.ben şımdıye kadar okuyup çıkıyodum baktımki yazınca daha rahatlicam ve geldim.bende 3 kasımı bekliyorum

o zaman doktorun gerekirse daha ileri tetkikler ister canim. Ama pkolu arkadasim vardi kesinlikle adet olmuyordu, herzaman dogum kontrol hapi kullaniyordu. Sende boyle bir sey ilk kez olmus sanirim. Bazen hepimizde oluyor, duzelir insallah.
Sanırım gecici birseydir.. dogum kontrol hapim var aslinda kullansammi bilemedim. Daha yeni olusuyormus pko zaten daha omce pek sikinti yasamiyordum çünkü

X