Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ya velirtisiz hamile olan yokmu aranizda illa bi belirti olmak zorundami ne goguslerim aciyo ne de baska bisry sadece belim agriyo bat 17 kasim ama boyle olunca hic umudum kalmiyo
canım benim süpe etmiyordum ama gunume 15 gün kala leke geldi sonra göğüsler baya ağlıyordu dokunamiyordum sık idrar ve gabiz gaz mide yanması süpe olduğunu düşünmüyordum netten okudum öle benim bu belirtileri yaşayan biri adetine 5 gün kala öğrenmiş hamileymiş bende 3 gün vardi test yaptım pozitif çıktı kandada var çıktı şimdi 5 haftasına girecek inşallah canım ısteyen herkese nasip etsin bende bekledim 3 sene

Çatlıycam meraktan ama bekliycem dün 2 kere yoğun şeffaf akıntım oldu bugün yok ama adet belirtim de yok sadece kasığım ara ara ben burdayım diyor

Kizlar ya velirtisiz hamile olan yokmu aranizda illa bi belirti olmak zorundami ne goguslerim aciyo ne de baska bisry sadece belim agriyo bat 17 kasim ama boyle olunca hic umudum kalmiyo
benim öyle olmustu sadece belim tutlmus gibi agrımıstı baska hiçbir belirtim yoktu diyebilirim

Dündü bugün ikinci günüm ama yok halen gelen giden
Anladım sabret canım bol bol dua et içinde kalmasın yine boş test al yap benim çok bellidi günüm gelmemişti geçen günde arkadaşım gününe 5 gün kala yaptı onda da çok silik çizgi çıktı ikincisi oda şimdi benlen hamis umarım sende olesin dene ama umudunu yitirmek piskojik etkiliyo

Korkuyorum negatifi görcem diye tatlım sadece ara ara kasık ağrım ve bel ağrım var birkaç kere de bulantılarım oldu sanki bütün kanım çekildi gibi oldum inşallah hamileyimdir dua eder misin bana ben hepimize ediyorum

Beeeen Hiçbir belirtim olmadı . Be ağrı be sızı . Regl belirtilerim bile olmadı Regl günüm geçtikten ertesi günü göğüs hassasiyeti ve kasık batmalarım çok az az oldu Umudun kırılmasınnnn . Regl zamanından önce olanlar genelde psikolojik belirti oluyor ya da en iyi ihtimalle erken döllenme İçini rahat tut

Canim bende onu diyorum benim hic belirtim yokki

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kuzu bi umut test yaptim daha oncekini erken ogrendim diye ama koskoca negatif hersey nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…