Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Reglime 4 gün kala ilk kez test yaptım şımarıklık yapıp tabiki negatif vajinamda yanma var sanırım enfeksiyon var ama akıntım yok doktora gitsem mi kızlar
Antibiyotik mantar ilacı veriyorlar ya da suda eriyen tabletlerden.
Günde 3 lt su iç derim.
Adet olduğumdan beri iltihap enfeksiyonluyum ben artık kitabını yazarım çok pis bişey bu enfeksiyon kolay kolay gitmiyor maalesef.

bide orada sonuç çıkınca altında olması gereken değerlerde çıkacak dedi sağlık ocağında yaptırdığımda altında değerler vardı şimdi yok ama
canım seni ne umutlandırmak nede umudunu kırmak isterim . olanı söyleyeceğim. 0-5 arası değerler negatiftir. ama genelde 0,40 gibi degerler cıkar. seninki önce 0,44 sonra 2,5 cıkmıs yani değerin negatif ama hcg yeni yeni yükselmeye başlamısta olabilir. anlayacagın arada bir değer. iki gün içinde regl olmazsan yine ölçtürüp emin olman gerekir :) hakkında hayırlısı olsun.

Hayatımda bir kere hafif enfeksiyon var demişti doktor fitil verdi 2 tane bu ay yanma hafif kaşıntı var gştsem mi doktora
Antibiyotik mantar ilacı veriyorlar ya da suda eriyen tabletlerden.
Günde 3 lt su iç derim.
Adet olduğumdan beri iltihap enfeksiyonluyum ben artık kitabını yazarım çok pis bişey bu enfeksiyon kolay kolay gitmiyor maalesef.

bu sonuçmu kızlar ya çıkmışmı yoksa çıkmamışmı ben anlamadım
Canım hayırlısı olsun inşallah . Değerinin yükselmesine bakılırsa (0.44 olan ve doktorun sınırda dediği değerine göre yorumluyorum ) ihtimal var ama umuda kapılıp sonrasında üzülme .. Kendini iyi motive et zaten bu hafta tekrar doktora gidecektin değil mi ? Bu sonucunu da gösterirsin tekrar kan verip değere baktırırsın . İnşallah gönlümüzce sağlıklı sonuçlanmalar olur .

canım seni ne umutlandırmak nede umudunu kırmak isterim . olanı söyleyeceğim. 0-5 arası değerler negatiftir. ama genelde 0,40 gibi degerler cıkar. seninki önce 0,44 sonra 2,5 cıkmıs yani değerin negatif ama hcg yeni yeni yükselmeye başlamısta olabilir. anlayacagın arada bir değer. iki gün içinde regl olmazsan yine ölçtürüp emin olman gerekir :) hakkında hayırlısı olsun.
teşekkür ederim :KK43:

12. gün yumurtlama oldu şimdiye kadar çoktan belli olması gerekmezmiydi :KK43:

Iste bizim gereklerimiz lazimlarimiz duyduklarimizla kurallasmis durumda ama bazi seyler oyle olmuyor.
Durum nedir bisy denemez elbette ama firsatin varsa 2 gun sonra da ver regl olursanda sonrasinda da ver.

Iste bizim gereklerimiz lazimlarimiz duyduklarimizla kurallasmis durumda ama bazi seyler oyle olmuyor.
Durum nedir bisy denemez elbette ama firsatin varsa 2 gun sonra da ver regl olursanda sonrasinda da ver.
hafta içi gene sağlık ocağına gideceğim zaten adet olmazsam hcg baktırmaya olursam hormon testine her şekilde kan vercem gene ama çok üzüldüm :KK43:

hafta içi gene sağlık ocağına gideceğim zaten adet olmazsam hcg baktırmaya olursam hormon testine her şekilde kan vercem gene ama çok üzüldüm :KK43:

Olursan betada ver guven bana icin rahatlasin.
Ne alaka deme basimdan gectigi icin diyorum.
Tabii ki insallah hicbisy cikmazda

Olursan betada ver guven bana icin rahatlasin.
Ne alaka deme basimdan gectigi icin diyorum.
Tabii ki insallah hicbisy cikmazda
inşallah güzel bi haber alırım moralim çok düştü elim ayağım titriyordu heyecandan baya bi çöktüm şuan ama hala bir adet belirtisi yok hamilelik belirtiside yok can sıkıntısı var :KK43:

inşallah güzel bi haber alırım moralim çok düştü elim ayağım titriyordu heyecandan baya bi çöktüm şuan ama hala bir adet belirtisi yok hamilelik belirtiside yok can sıkıntısı var :KK43:

Olmaz mı...
Kolay mııı...
Bol bol dua et♡

Onlardan emin olamıyoruz ki belki tekrar yumurtlama oldu geç oldu bilemeyizki Allah’ın Hikmetinden sual olunmaz Allah büyüktür Senide heveslendirmek istemiyorum ama ben çok umutluyum senin bu rakamdan:KK200:
bende umutluydum aslında bugün çok farklı hissediyorum nebiliyim belirtilerim sıfır ama dünde çok ağır kaldırdım ettim o geciktirmiş falan olabilirmi aklıma bin türlü şey geliyor

Yarım saatte 3. Çişe gidişim sanki bayadır tutuyomuşum gibi geliyor çok sıkıştırıyor ondan şüphe ediyorum

X