Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç belirtide yok olmadığını bile bile umut ediyorum genede

Umarım hamilesindir canım. Senden gelecek güzel haberleri bekliyoum heyecanla. Eğer olmayacaksa da biran önce regl gelsin ki bir sonraki çalışmalara başlayabilesin hemen

Umarım hamilesindir canım. Senden gelecek güzel haberleri bekliyoum heyecanla. Eğer olmayacaksa da biran önce regl gelsin ki bir sonraki çalışmalara başlayabilesin hemen

Silik te olsa var gebelik hayırlı olsun tebrik ederim :)

İnşallah gelmez canım
Gelir kızlar kan testide yanlış olamaz sanırım çarşamba 0.44 tü negatif dendi geç kalsada gelir malesef önümüzdeki aya çalışcaz artık

Gelir kızlar kan testide yanlış olamaz sanırım çarşamba 0.44 tü negatif dendi geç kalsada gelir malesef önümüzdeki aya çalışcaz artık
Bugün arkadaşımın kan değerlerine baktık hamilelikte yaptırdıklarına Şubat 22 de hcg 1.1 çıkmış 5 martta 500küsürlerde herşey olabilir dua edelim kuzum Allahım nasip etsin inşallah

Silik te olsa var gebelik hayırlı olsun tebrik ederim :)

İnşallah gelmez canım
Canım konuyu kaçırdın sanırım şöyle bi sorun var evet çizgi var beklemeden anında çıktı ama ben kürtaj olalaı 1 ay oldu eski değerlerde olabilir kanda takip ettirmedim hiç test de yapmadım önceden eski değerler olabilir yani bende inşallah vardır diyorum kafam allak bullak yarında pazar eczaneler kapalı pazartesi yaptığımda koyulaşırsa yeniden hamile kalmışım diyebileceğim inşallah herşeyin hayırlısı

Canim oyle dusunme doktor o takibi yapmak zorunda ki degerin Allahtan yukselip dusmuyormus sadece dusmus.Sagliksiz gebelik kendini sonlandirir.Ki dış gebelikte sonlanmaz bile.
Eger degerini takip etmese ve sen dış gebelik yasasaydin daha da kotu bi zaman atlatabilirdin.Allah korumus,doktorunda iyiymis.
Sen yine de kotu dusunme tabii ama bazi seyler hayrimiza bunu kabul etmek lazim.
Insallah guzel haberlerle devam eder hersey♡

İlk önce geçmiş olsun canım inşallah tekrar o güzel haberi alırsın Allahım bu defa sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Yumurtlama zamanında değilim ovu de henüz çift çizgiyi göremedim. Ama nedense dünkü denemeden sonra kasik ağrısı ile uyandım. Sol kasigim fena ağrıyor. Az önce galiba yumurtladım ilişkiden sonra heralde diye düşünerek ovu testi yaptım yine ama hala negatifti
Denemelerden sonra durduk yere böyle bir şey yasayan var mı mantıken döllenme olması imkansız şuan çünkü. Acaba psikoljik mi

M

Erken yumurtlayacak olabilir misin ya da hazirda yumurtan olabilir?
O yolunu tuttuktan sonra yani spermin yasama suresiyle yumurtanin ki karsilastiktan sonra döllenir canım.
O kusursuz duzende yasama sureleri bile var.Kesinlikle sadece o zaman gerektigini dusunme.
Ekstra yardim gerektiren durumlar ayri tabii ama genel olaarak bi kanı var ve bu zamanın disinda kimse kalmayacagina inaniyor nerdeyse

Haklısın canım valla ben de hep böyle duyup okuduğum için öyle düşündüm açıkçası iste.
Bir de bu ovulasyon takip işinde yeniyim neyin ne anlama geldiğini anlamak bile kafa karıştırıcı oluyor bazen.
Hazırda yumurta olayi aklima yattı simdi ama olabilir mi peki ovulasyonda hiç çıkmadan. Adetim yeni bitti çünkü bugün 8. gundeyim adet biter bitmez de ovu testlerine başladım henüz hiç çift olmamıştı.

Canim ayni ben de senin gibi ates olcme yontemini kullaniyorum. Bu da benim tablom :) Insallah boyle hep yuksek devam eder ateslerimiz.

Eklentiler

• 20171112_120910.jpg
    247,1 KB · Görüntüleme: 38
Bugün 2. Günüm halen gelen giden yok sol kasığım ara ara ben burdayım diyor hep yatmak istiyorum inşallah mutlu haberler veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…