Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3.yila girdik canim.. bebek düşünmeye başladığım ay hamile kaldım çok şükür..çok stresliydi benim hamileliğim ben stresten düşük yaptığımı bile düşünüyorum artık.. doktor çok korkuttu beni her iki günde bir HCG istedi tam istediğim gibi artmıyor diyerek.. tmm iki günde bir iki kat artmiyordu ama yakın artıyordu..ama sürekli sağlıksız gebelik olabilir deyip üzdü beni moralim çöktü resmen keseyi bebegi gördüğümüz gün düşük yaptım malesef.. şimdi test tekrarlamamayi düşünüyorum sırf bu yüzden Allah nasip ederse direk keseyi görmeyi gidecem
Bende kendime söz verdim hamile olduğumu öğrenirsem sadece kan testi yaprıcam bide doktora gidip troid için ilacımı değiştiricem sonra 8 haftada falan gidicem insanın psikolojini yoruyolar valla git 15 gün sonra gel falan filan derken stres sadece rabbim hayırlısını nasip etsin

İnşallah hayırlı haberler alırsın canım bende 7 aylık evliyim aynı sizin gibi ailemden uzaktayım :KK43: çok zor bi süreç yalnız kalmak
Evet çok zor canım napalim kaderimiz böyleymiş ama çok şükür yetişiyorlar yine zor durumda.. Rabbim yokluklarini göstermesin..

Bende kendime söz verdim hamile olduğumu öğrenirsem sadece kan testi yaprıcam bide doktora gidip troid için ilacımı değiştiricem sonra 8 haftada falan gidicem insanın psikolojini yoruyolar valla git 15 gün sonra gel falan filan derken stres sadece rabbim hayırlısını nasip etsin
Aynen öyle canım en güzeli..tmm kontrol altında olmak iyi bir şey ama strest de çok etkiliyor insanı..Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin.. haber ver canım testini yapınca inşallah Rabbim yüzünü güldürür:dua:

H Hayal10 Nr Srkn Nr Srkn bende sizler gibi uzaktayım kızlar ailemden hemde yurtdışında bide Avrupa olamayan Türkiye’den 10 yıl geride olan biryerdeyim 10 yıllık çalışma hayatımdan kalabalık bir aileden geldim buralara dil Yok aile Yok çok zor beta hcg bil Yok okadar yani belki kendinizi şanslı hissederseniz diye anlatayım dedim:)

H Hayal10 Nr Srkn Nr Srkn bende sizler gibi uzaktayım kızlar ailemden hemde yurtdışında bide Avrupa olamayan Türkiye’den 10 yıl geride olan biryerdeyim 10 yıllık çalışma hayatımdan kalabalık bir aileden geldim buralara dil Yok aile Yok çok zor beta hcg bil Yok okadar yani belki kendinizi şanslı hissederseniz diye anlatayım dedim:)
Allah yardımcın olsun canim.. ne yapalım kader Rabbim böyle yazmış.. yuvamizda saglikli,mutlu olalım da gerisi kolay

Hepsinide göbekten vuruldum dr m öyle söyledi hatta 3. geçen ay dı eşim vurdu acımıyor öyle incecik birşey
Benim doktor yazmamış reçeteye nereden vurulacagını başka bir devlet hastanesinde yaptırdım iğneyi oradaki hemşire vurmadan önce kalçadan vurduruyo genelde gelen dedi vurdu kalktım bu seferde ucu ince göbekten veya koldan yaptırırsan daha iyi olur dedi nasıl cnm sıkıldı inşallah faydası olur ya

Benim doktor yazmamış reçeteye nereden vurulacagını başka bir devlet hastanesinde yaptırdım iğneyi oradaki hemşire vurmadan önce kalçadan vurduruyo genelde gelen dedi vurdu kalktım bu seferde ucu ince göbekten veya koldan yaptırırsan daha iyi olur dedi nasıl cnm sıkıldı inşallah faydası olur ya
Bence kendini üzüp stres olma tam bu dönemde her dr açıklama yapmıyor ama her yerden vuruluyor bu iğne kol bacak göbek kalça.
İcerigi hormon zaten mutlaka oluşur yani sen iliski takvimine uy.
arada yalancı sancılar oluyor onlara pek aldırma ilk 36 saatte çatlar diyorlar ama bnm hep daha geç çatladı

Bence kendini üzüp stres olma tam bu dönemde her dr açıklama yapmıyor ama her yerden vuruluyor bu iğne kol bacak göbek kalça.
İcerigi hormon zaten mutlaka oluşur yani sen iliski takvimine uy.
arada yalancı sancılar oluyor onlara pek aldırma ilk 36 saatte çatlar diyorlar ama bnm hep daha geç çatladı
Teşekkür ederimcnm en iyisi öyle yapıyım düşünmeyim olacağı varsa olur mutlaka

bende bekliyorum kızlar bugunle birlikte 3 gün gecıkmıs oldu bende pazartesı test yapayım dıyorum bıraz daha bekleyeyım bakalım :KK200::dua:

X