Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bendede klomen asiri agri yapiyo aslinda klomende degil ben bugun ozellikle gittim doktora yumurtaliklarin daha yeni hareketlenmeye baslamis normal agri olmasi dedi canim

Ah kuzum ben de çook yanlız kaldım bilmediğim yabancı şehirde .. Birazcık anneme geldim kafam rahatladı beynim boşaldı resmen .. Yanlızlık çok zor tahmin edebiliyorum ..

Allah razı olsun

Ozelde cnm ama ben ayrintili muayenemi oldum hata yapmaz die dusunuyorum cok yogun biri ama telefonla gorusebilirmiyim bilmiorim
Karistirdim diye ara mutlaka sekreteri zaten biliyodur not aliyo onlar olmadi doktora sorar yanilmaktansa araman daha iyi canim

Ozelde cnm ama ben ayrintili muayenemi oldum hata yapmaz die dusunuyorum cok yogun biri ama telefonla gorusebilirmiyim bilmiorim
Karistirdim diye ara mutlaka sekreteri zaten biliyodur not aliyo onlar olmadi doktora sorar yanilmaktansa araman daha iyi canim

Hanımlar boş gebelik , düşük , dış gebelik , kimyasal gebelik gibi durumlar yaşayanlar vardı aramızda . Ne tür şeylerle karşılaştınız ? Sizi üzmeyecekse biraz bilgi verir misiniz ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…