Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
He
artık gerçekten o kadar çok istiyorum ki bi gün bile beklemeye tahammülüm kalmadi helede oglumu kaybettikten sonra bi ay o kadar degerliki benim icin nasi psikolojim bozuldysa gece ruyamda test yapıodum hamileydim nasi uyandıysam sabah ilk test aldım :KK43:
Herşey olacağına varır .. Hayırlısını istemekten başka ne gelir elimizden

Canim en kisa zamanda saglikla bebegine kavusursun insallah

Etrafimdaki cogu kadin baska şeylere yöneldiginde hamile kaldigini ogrendi. Çok zor biliyorum. Ama bunu hepimizin yapmasi lazim. El birligiyle başaracagiz insallah.

Yaklasik 1 sene once 2 defa dusuk yaptim. Bi de etrafimdaki insanlar sanki ben kısırmişim gibi davranmaya basladi. Doktor tavsiyeleri aliyorum surekli. Kimseye de anlatamiyorsun.Kendimi örgüye verdim. Ördükçe ördüm. Bana ilaç gibi geldi. Aklimi dagitti biraz.
Seninde elinden gelen, hoslandigin bir hobin varsa onunla ilgilen istersen. Emin ol iyi gelecek. Bi dene derim.
Aynen cnm şimdi yelek örüyorum kendime ondan sonra igne oyalarına başlıcam

Kızlar ben bugün test yapmıştım birşey çıkmadı adetim iki gün geçti ama bekliyorum şimdilik umudum azaldı tabi şimdi ben size şunu sorcam mesala benim adetim düzensiz ortalama bir adet tarihi alıp yumurtlamami ona göre hesapladim zaten akintimdan da anlamıştım ama mesala burda bat tarihi aynı olan arkadaslarin yumurtlaması benden önce benimki 24 ken onlarınki 14 du şimdi sormak istediğim şu zaten onlar benden önce hamile kalmış olmaz mı yani

Ay cnm inş oyledir icime şu serptin allah razı olsun baya baya belirti çok özellikle sık idrara çıkma basladi

Ihtimaller hep var sonucta.Ki diyoruz ya regl vucudun ilk tepkisidir aslinda onu bi gormemek en guzeli.
Zaman olarak kayip gb dusunme bak nasip olmuyorsa olmuyor iste yeter ki kötü bisy olmasın.
Bende 1 ay sarkti diye dusunurken birsuru sey atlatip 3 ay yasak yedim :) ahh dedim kafaa keske sarksaymis sadece.
Bazen sadece istiyoruz ama Allah biliyor hayırlısını.

Kızlar ben bugün test yapmıştım birşey çıkmadı adetim iki gün geçti ama bekliyorum şimdilik umudum azaldı tabi şimdi ben size şunu sorcam mesala benim adetim düzensiz ortalama bir adet tarihi alıp yumurtlamami ona göre hesapladim zaten akintimdan da anlamıştım ama mesala burda bat tarihi aynı olan arkadaslarin yumurtlaması benden önce benimki 24 ken onlarınki 14 du şimdi sormak istediğim şu zaten onlar benden önce hamile kalmış olmaz mı yani

Canim her halukarda sat belirliyor.Bu durumda da bat.Döllenme herkeste sadece yumurtlama zamaninda olmayabiliyor.Regl sonrasi hemen kalanda olabiliyor sonrasinda kalanda ama bat belirliyor.
Sonrasinda bebek gelisiminde farkediyor dedigin.

Ihtimaller hep var sonucta.Ki diyoruz ya regl vucudun ilk tepkisidir aslinda onu bi gormemek en guzeli.
Zaman olarak kayip gb dusunme bak nasip olmuyorsa olmuyor iste yeter ki kötü bisy olmasın.
Bende 1 ay sarkti diye dusunurken birsuru sey atlatip 3 ay yasak yedim :) ahh dedim kafaa keske sarksaymis sadece.
Bazen sadece istiyoruz ama Allah biliyor hayırlısını.
Çok doğru cnm geç olsun güç olmasın

Canim her halukarda sat belirliyor.Bu durumda da bat.Döllenme herkeste sadece yumurtlama zamaninda olmayabiliyor.Regl sonrasi hemen kalanda olabiliyor sonrasinda kalanda ama bat belirliyor.
Sonrasinda bebek gelisiminde farkediyor dedigin.
İşte bende istiyorum ya ne bahane bulacağımı şaşırdım:110:

Kızlar bide şu var şimdi benim test negatif çıkınca tamam dedim yine gecikti bu adet hamile değilim belirtilerde psikojik dedim ama bu sağ tarafimda ki kasik ağrım hala var hatta iki gündür bacağıma vuruyor sızı ve ilk defa yaşıyorum bunu

Kızlar bide şu var şimdi benim test negatif çıkınca tamam dedim yine gecikti bu adet hamile değilim belirtilerde psikojik dedim ama bu sağ tarafimda ki kasik ağrım hala var hatta iki gündür bacağıma vuruyor sızı ve ilk defa yaşıyorum bunu
Kan verme durumun varsa kan ver bak bi olmazsa doktora git cnm adetin gelecektir ilac falan kullandiysan onun yan etkisidir belki.. belkide gebesindirde teste hata vardir. Dimi ama bunlar ihtimal

Kan verme durumun varsa kan ver bak bi olmazsa doktora git cnm adetin gelecektir ilac falan kullandiysan onun yan etkisidir belki.. belkide gebesindirde teste hata vardir. Dimi ama bunlar ihtimal
Bende öyle yapayım diyorum canım pazartesi kan vermeye gideceğim inşallah eğer hafta sonu adet olmazsam ki olmicam gibi

Inş hemen bakiyorum cnm

RAD suresi 8.ayet de der ki "Allah, her dişinin neye gebe olduğunu, rahimlerin artırdığı şeyi ve eksilttiği şeyi bilir. Her şey O’nun katında bir ölçü iledir".
Yani hersey o kadar açık ki biz bilemeyiz o bilir biz sadece birbirimize bu sürecleri gecirmekte destek olmaya çalışıyoruz en çok yapacagımız şey inanmak güvenmek ve teslim olmak..sabr da bunun büyük parçası..
Allahım hepimizin gönlüne göre versin.. gönlüne ferahlık versin..

Aminnnnn
RAD suresi 8.ayet de der ki "Allah, her dişinin neye gebe olduğunu, rahimlerin artırdığı şeyi ve eksilttiği şeyi bilir. Her şey O’nun katında bir ölçü iledir".
Yani hersey o kadar açık ki biz bilemeyiz o bilir biz sadece birbirimize bu sürecleri gecirmekte destek olmaya çalışıyoruz en çok yapacagımız şey inanmak güvenmek ve teslim olmak..sabr da bunun büyük parçası..
Allahım hepimizin gönlüne göre versin.. gönlüne ferahlık versin..

Canim sen yarin ver firsatin varsa.
Cikarsa pazarteside varsa artisa bakarsin hemde kontrole gitmis olursun.

X