Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tecrubeli anneler ikili test hakkinda ne dusunuyorsunuz fikirlerinize ihtiyacimiz var 💕 cok dusunmuyrm aslinda sonuc bir seyi degistirmeyecek sonucta ama fikirlerinizi de ogrenmek isterm 😙
Ben yaptirdim kuzum. Kesin tanı degil tabiki ama yaptirmasaydim da doguma kadar kafami kurcalardi benim. Sonuc ne olursa olsun bilmek istedim.

Tecrubeli anneler ikili test hakkinda ne dusunuyorsunuz fikirlerinize ihtiyacimiz var 💕 cok dusunmuyrm aslinda sonuc bir seyi degistirmeyecek sonucta ama fikirlerinizi de ogrenmek isterm 😙
Ben riskli yaş grubunda olduğum için yaptırdım kuzum. Sonuç iyi çıkınca içi rahat ediyor insanın. Normalde bize tüm taramalar öneriliyor fakat doktorum gerisini bana bıraktı. Sonuç hiç bir şeyi değiştirmez dediğimde, o zaman gerek yok başka tarama yaptırmaya demişti. İkili testle kapattık o aşamaları. 5 yıl önce devlet hastanesindeki doktorum bana amniyosentez için resmen ısrar etmişti, yaptırmadım. Bu gebelikte ona gitseydim kobay fareye çevirirdi beni adam :)

Ben riskli yaş grubunda olduğum için yaptırdım kuzum. Sonuç iyi çıkınca içi rahat ediyor insanın. Normalde bize tüm taramalar öneriliyor fakat doktorum gerisini bana bıraktı. Sonuç hiç bir şeyi değiştirmez dediğimde, o zaman gerek yok başka tarama yaptırmaya demişti. İkili testle kapattık o aşamaları. 5 yıl önce devlet hastanesindeki doktorum bana amniyosentez için resmen ısrar etmişti, yaptırmadım. Bu gebelikte ona gitseydim kobay fareye çevirirdi beni adam :)
Amaann ablam ucundan donmussun :) bakalim bizim dr.umuz ne onericek hayirlisi Rabbimden insallah..cok tskr ederim cevabin icin 😙

Anladm kuzumm bakalim zamani gelsin dr.la beraber iyice karar veririz artk tskr ederm cvbin icin 😙 sen nasilsin cnm bnm nasil gidiyr
En dogru kararı doktorunla birlikte verirsin tabi kuzum.
Işe basladin mi yoksa evde misin?
Bende idare etmeye calisiyorum. Artik az kaldi😊

En dogru kararı doktorunla birlikte verirsin tabi kuzum.
Işe basladin mi yoksa evde misin?
Bende idare etmeye calisiyorum. Artik az kaldi😊
Aynen kuzum benmm..
Yok baslamadim yarin heyet raporu alicam bir sure daha gecsin kuzum yaa 23undeki kanama fena korkuttu beni..cumadan beri ne kahve ne kirmizi hic akintm yk insallah boyle devam eder..
Cok az kaldi hemde :) Rabbim yar ve yardimcin olsun kuzumm guzel haberlerini bekliyrmm dort gozleee..

Aynen kuzum benmm..
Yok baslamadim yarin heyet raporu alicam bir sure daha gecsin kuzum yaa 23undeki kanama fena korkuttu beni..cumadan beri ne kahve ne kirmizi hic akintm yk insallah boyle devam eder..
Cok az kaldi hemde :) Rabbim yar ve yardimcin olsun kuzumm guzel haberlerini bekliyrmm dort gozleee..
Aman nazar degmesin. Bir daha korkutmasin seni.
Bu sureyi evde gecirmen cok iyi oldu. Iyice toparlan iş beklesin😊
Rabbim herkesin yardimcisi olsun kuzum.

Aman nazar degmesin. Bir daha korkutmasin seni.
Bu sureyi evde gecirmen cok iyi oldu. Iyice toparlan iş beklesin😊
Rabbim herkesin yardimcisi olsun kuzum.
Aminn kuzumm insallah yaa bebisim korkutmaz bi daha..evt evde olmam guzel oldu yavrm sukur..
Aminn hamislerimiz saglikla kucagina alsin icindede biz insallah..mucizesini bekleyenlerede tez zamanda nasip etsin insallah

Aynn dr kararida etkili olucak yavrm bakalim hayirlisi insallah..sen napiysn daha iyimisin yavrm
Ben yaptırmadım gerek görmedim canım yanlış sonuç veriyor çoğu zaman canımı sıkmak istemedim 4 lü taramayı yaptırdım sadece birde ayrıntılı ultrason ..4 lüyüde dr yanlış sonuç ihtimali diğerlerine göre dahada düşük en azından doğumda karşılaşmaz öncesinde kendini hazırlarsın down sendromu varsa dediği için yaptırmıştım

Ben yaptırmadım gerek görmedim canım yanlış sonuç veriyor çoğu zaman canımı sıkmak istemedim 4 lü taramayı yaptırdım sadece birde ayrıntılı ultrason ..4 lüyüde dr yanlış sonuç ihtimali diğerlerine göre dahada düşük en azından doğumda karşılaşmaz öncesinde kendini hazırlarsın down sendromu varsa dediği için yaptırmıştım
Analdm cnmm cok tesekkur ederim cevabin icinnn bakalim dr.un yonlendirmesi ne yonde olucak ona gore bi yol cizicem artk sizin goruslerinizide dikkate alarak..tskr ederim cevabin icinn 💕💕

Kizlar selamlar..biz cuma gununden beri yavrumla hastanede yatiyrz..kanama alani ciddi dediler birakmadilar..sizlerden dualarinizda bize de yer vermenizi istiyrm yavrmla sag salim cikayim burdn insallah 😔 Rabbim tum hastalara icinde de bize sifa versin insallah..hayirli ramazanlar diliyorum sizlerede opuyrm
Geçmiş olsun kuzum ❤ 1 haftadır hastanede misin 😔 inşallah iyi olursunuz :dua: Rabbim güç kuvvet versin, hayırlısıyla evinize sağ salim dönün inşallah ❤

U Umithepvar Ah gecmis olsun❤insallah iyi haberler olur bundan sonra.Allah hayirlisiyla,saglikla tamamina erdirsin.
Soylerken kolay,yasarken zor biliyorum ama moralini yuksek tutmaya calis,iyi seyler dusun❤

X