Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
KuZum Zekai Tahiri biliyorsun sürekli çatı muayenesi yaparlar diye yatmadım polikliniğe gittiğim doktor da iyi yapmışsın dedi bende bi ara muallakta kalmıştım ama doktor öyle deyince rahatladım... benim daha yeni başladığı halde 1 cm açıklık olmuş ve ilerler sesi doktor ertesi gün sancı da çıkmadı ama ben yine de yerimden kalkmıyorum biraz daha beklesin diye 2 hafta daha beklesin istiyorum ama hayırlısı ne zamansa o zaman olsun şokunu atlattım çok şükür sen nasılsın canım ?

Ah bilmez miyim ya doğru kuzum
Sezeryan olacağım gün bile 2 ayrı kişi baktı ne alakaysa çıldırıyordum.
Oraya gittiğini unutmuşum o zaman iyi yapmışsın boşver.
Bende idare ediyorum kuzum teşekkür ederim.

1 cm açıklıkla çatı muayenesi olursa tabi kanama olur. Kendi kendine gelseydi nişan derdik ama kontrol sonrası olmuş, normaldir. Sancı çok şiddetli olduğu zaman artıyor açıklık doğru ama o zaman makineye gerek kalmaz kendin hissedersin sancıyı emin ol

İnsanın ödünü koparmaya çok meraklılar abla görsen nasıl kızıyo nasıl çıkarsın sen görmüyo musun sancıyı açılmanda var falan diye nasıl bağırdı çok korktum ama yatmıcam dedim yine de iyi ki de demişim zorla erken doğurtacaklardı.. leke durdu çok şükür dinleniyorum bol bol arada adet ağrısı gibi gelip gidiyo onlarda yalancıdır sanırsam çok şiddetli bi sancı gelmedi çok şükür

Ben 2 hafta 3 cm açıklıkla gezdim, hiç de ısrar etmedi Dr yatış yap diye.. bazıları evham mı yapıyor, sorumluluk almamak için mi bilmiyorum.. hani eve gider de doğum başlarsa kabak benim başıma patlar hesabı.. neyse dinlen gülüm, geçmiş olsun ❤ kendini dinle, ağrıyı ayırt edersin zaten vakti gelince.. kaldı ki her hafta kontrol var bundan sonra, doktorun seni yönlendirir. Ayrıca ilk doğum öyle hızlı ilerlemez, korkma. Her halükarda yetişirsiniz hastaneye ❤

Ayy çok şükür abla içime su serptin Allah razı olsun... tecrübesiz olunca ödümü patlattı dengesiz bende yerimden kalkmıyorum ama çok sıkıntı yok şükür iyiyiz şimdilik 37 e kadar bekleyim de sonrası Allah Kerim..

Kızlar düğün var gitmem gerekiyor. Biberona gün içinde sütümü sağıp akşam giderken götüreyim diyorum. Biraz ılıtıp yanıma alsam ne kadar süre dayanır O süt. 1 saat içinde tüketilmeli dolaptan çıkıp ısıtılan süt gibi bir şey duydum ama emin değilim. Öyleyse sıkıntı olur

Canım geçmiş olsun. Hatırlar mısın bilmiyorum 32. Haftada 2 cm açılmam ve sancım vardı. Üstüne kanamam oldu 10 gün leke şeklinde devam etti. Yattım bir ay 39+3 te doğdu miniğim. Sende dinlen bol bol zamanında doğar inşallah

Gelin odasına geçip emzir bence yandan fermuarlı bir elbise giydin mi tamamdır. Kapıya bir nöbetçi köy.. Düğün geçmediyse önerim budur

Tecrubeli anneler ikili test hakkinda ne dusunuyorsunuz fikirlerinize ihtiyacimiz var cok dusunmuyrm aslinda sonuc bir seyi degistirmeyecek sonucta ama fikirlerinizi de ogrenmek isterm

Hatırlıyorum kuzum bende bol bol dinleniyorum hiç bi iş yapmıyorum kanamam durdu çok şükür bir hafta daha beklesin sonra canı ne zaman isterse gelsin diyorum..inşaallah kuzum Siz artık büyüdünüs bile nasıl Mahir daha iyi mi ?

Tecrubeli anneler ikili test hakkinda ne dusunuyorsunuz fikirlerinize ihtiyacimiz var cok dusunmuyrm aslinda sonuc bir seyi degistirmeyecek sonucta ama fikirlerinizi de ogrenmek isterm
Ben bütün testleri yaptırdım canım sadece bi kan alıyorlar bi zararı yok diye sonuç dediğin gibi ne olursa olsun sonuçta yavrundan vazgeçmiceksin ve onlarda aslında prosedür %100lük bi sonucu yok

Ben bütün testleri yaptırdım canım sadece bi kan alıyorlar bi zararı yok diye sonuç dediğin gibi ne olursa olsun sonuçta yavrundan vazgeçmiceksin ve onlarda aslında prosedür %100lük bi sonucu yok
Ne bilim kuzum prosedur evet de Allah korusun kotu bisi varsa hamilelik zehir olur diye de dusunuyrm bakalim dr ne dicek o da var tabiki

İyi canım çok şükür büyüyor ya insan anlamıyor bile.
nasıl geçiyor zaman...

Ben ikisinde de gönüllü olarak yaptırmadım.
Detaylı ultrasonu ve seker yüklemesini yaptirdim sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…