Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladığım kadarıyla eşin diğer eşiyle görüştüğünü saklamış senden,çocuk oluncami anladım canım.
Ayyy ben olsam kafayı yerim ben kocamı nasıl başkasıyla paylaşırım,nasıl kabul ettin canım ya.nasil yaptın bunu kendine,allah yardimcin olsun inan cok üzüldüm

hamişleri tebrik ediyorumAllahım nazarlardan saklasın meleklerinizi sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin bizede dua edin inşallah bu sayfa herkese uğurlu gelsin inşallah buarada bebegınıze düşündüğünüz isimleri de paylasalım ilginç isimler çıkar belki yardımcı oluruz birbirimize

ben kızım olursa azra düşünüyorum tabi o zamana kadar fikir değiştirmezsem

Aynen öyle oldu Tabi ben cinnet gecirdim kapının camına elimi vurdum bi kaç defa intihar etmeye kalkiştim çok şey oldu kavga ettik şiddet uyguladı şimdi ise kaderime raziyim evladimi da göremiyorum tam 1 yıl olmak üzere.Ben yaptım ve ben çekmeye mahkumum.Aileme karşı geldim ona kaçtım kab davalı olduk amcalar peşime düştü eşim paraylan davayı hal etti çok şey var anlatacak

Bende kiz olursa meyra asya zeynep bu 3 isim arasinda kararsizim ama erkek olursa Ertuğrul olacak :)

Canım senin yaşadığın durumu aslnda bircok bayan yaşıyor. Içine hicbirsy atma sıkildıkca buraya yaz konusmak istediğini söyle elimizden geldigince dinler ve dertleşiriz. Sonucta hepimiz bayaniz ve birbirimize yardımci olmamiz lazım.

Randevum carsamba cnm az once baktim pazartesi saliya randevu yok doktorumun bende 10 gun once falan almistim heaaplayip
Sen carsmba gel dediyse o zamana git o zamn canim. Ama iliskiyi atlama düzenli yap. Belki dr gitmeden catlayabilir bilemeyiz çünkü.

Çok sagolun bunu etrafımdaki insanlarla paylaşmak istemiyorum arttık yüzüme vuruyorlar sürekli kafamı karıştırıyorlar bei yanlışa sürüklüyorlar.Suan benim tek amacım bi an önce çocuğum olsun ve kucağıma almak onunla uyuyup onunla uyanmak.Esimde gitsin eski karısından bol bol çocuk doğursun.Karisi da arsız olmazsa hepsini üst üste doğurmaz en küçük çocuğu 9 aylik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…