Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy keseyi görecek kadar ve daha sonrasına ilerler inşallah bu 4. Artık kafam allak bullak Rabbime dua ediyorum sadece
İçini ferah tut canım tadını çıkar bugünlerin bol bol dua etmeye devam et herşey yolunda gider inşallah

Kuzum bende fenayım ya ballı limonlu ılık su iç iyi geliyor . Suyla karışık sirkeyle burnu temizleyin diye duydum ama cesaret edemiyorum . Çok geçmiş olsun canım
aa grip mi oldun beybim? çok geçmiş olsun, gargara falan yapabilirsin sanırım canım. dokunmayacaksa acı da yiyebilirsin, terletir iyileştirir

amin amin amin insaAllah hayirlisiyla canim
kız sesin çıkmıyor nasılsın bakalım =)

Günaydınn:)))))
merhaba kuzum, nasılsın, belirtilerin cayır cayır var mı?

ay kızlar adetin 17. günü, akıntılarım da tam başlamadı, var yok arası anlamadım bir şey.
bir umutsuzluk kapladı içimi, hadi hayırlısı

Canım sizinde sıranız geldi inşaallahh hiç umutsuzluğa kapılma lütfen

ay kızlar adetin 17. günü, akıntılarım da tam başlamadı, var yok arası anlamadım bir şey.
bir umutsuzluk kapladı içimi, hadi hayırlısı
Sağol kuzum havaların dengesizliği çarptı bizi De :)
Sen değerlendir kuzu günleri ay sonunda çift çizgini görecez inşallahhhh

Bilmiyorum ki kuzm tam mesajlarnızı okdm baktm kimse bana yazmamş bile bi tek sen yazmşsn kuzm Allah senden Razı olsnn İmanlı kuranlı bi hayrlı evlattr inşallah miniğinnn. Dua et ne olr
Kuzum geriden geliyorlar o yüzden görülmemiştir . Bol bol dua et buarada sakıncası yoksa adını söyler misin rumuzunla birlikte dua edeyim :) ismi söyleyince daha iyi hissediyorum

Kuzum geriden geliyorlar o yüzden görülmemiştir . Bol bol dua et buarada sakıncası yoksa adını söyler misin rumuzunla birlikte dua edeyim :) ismi söyleyince daha iyi hissediyorum
Ayyyy tabikide söylerim Adım Zehra Canm seninkinde öğrenmek isterm bnde edcm cnkü Belkide dedğin gbidr Canm ama canları saolsnn onlar iyi olsnn da

Aynen yaa sayılı günler kaldı heyecan ne yaşayacağını bilememe duygular karışık :) sen nasılsın bebiş nasıl
Iyiyiz canim cok sukur geldi gelecek derken 45 gunluk oldu :) gulucukler cigliklar :)
Darisin basiniza❤

Ne guzel heyecanlar tadini cikar❤Zaman ne cabuk geciyor ya takvimini gorunce gulumsedim :)

BerraAksa_K Merak ettim ne yazmistin :)
Ben geriye cok gidemiyorum.
Girip bakip cikmaya anca hizli hizli :)
Hersey yolundadir insallah
Kuzm burda ocak ayonda hamileyim dediğim anı çok iyi hatrlyorm demiştm ama dış gebelik oldu ve hala gebe degilm burda birtek bn gebe kalamadgmı yazdm öyle işte dua bekledgmi söledm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…