Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ohh maşallah burda hep Doğuma yakın Kişiler kalmış biz de yerimizde sayıyoruz :):):) sezson sezson canım geçmiş olsun inşaallah kanaman durmuştur ve kan değerin de yükselir..Rabbim hepinize kolay Doğum nasip etsin canlarım bizlere de o duruma gelmeyi nasip etsin dualarım sizinle sizde bize dua edin olur mu plojovic plojovic M MissHayaLet @VosVos35 :KK68:

etmem miii❤ hep bakip okuyup,dua ediyorum.Buranin yeri ayri,sizlerinde❤
Allah hayirlisiyla,en kisa zamanda nasip etsin

İnşaallah kuzum ama Bebek konusu pek gündemimde olamadı fırsat olmadı trafik kazası geçirdim onu atlatamadan rahatsızlandım acillik oldum daha yeni biraz kendime gelebiliyorum :):)
Ciddi misin ne zaman oldu :/ çok çok geçmiş olsun inşallah kalıcı bi sıkıntu yokturdur. Allah beterinden korusun canım dinlen dikkat et kendine

İnşaallah kuzum ama Bebek konusu pek gündemimde olamadı fırsat olmadı trafik kazası geçirdim onu atlatamadan rahatsızlandım acillik oldum daha yeni biraz kendime gelebiliyorum :):)
Geçmiş olsun canım Rabbim bir daha yasatmasin insallah

Ciddi misin ne zaman oldu :/ çok çok geçmiş olsun inşallah kalıcı bi sıkıntu yokturdur. Allah beterinden korusun canım dinlen dikkat et kendine
Çok şükür canım bizde bi şey yok maddi hasar var o da hallediliyor çok şükür hepsi geçtiğimiz hafta içerisinde oldu sağol canım benim Allah razı olsun Rabbim kimseye yaşatmasın :dua:

53BE5C91-F1EC-41FD-B231-0843F8D328AF.jpeg
İkili test yaptıranlar bakabilir mi 9.2 yazan ense kalınlığı mı :KK43: arada da - var. Ense ile bir şey arası mı. Kağıdı hastane aldı ben de tam çekememişim. Canım sıkıldı. Doktor haftasıyla uyumlu dedi. Kan da verdim sonuca daha çok var

Eki Görüntüle 2187817 İkili test yaptıranlar bakabilir mi 9.2 yazan ense kalınlığı mı :KK43: arada da - var. Ense ile bir şey arası mı. Kağıdı hastane aldı ben de tam çekememişim. Canım sıkıldı. Doktor haftasıyla uyumlu dedi. Kan da verdim sonuca daha çok var
Canım ultrason ölçümlerine göre doktor anlıyor sıkıntı olduğu zaman. Doktoru ne dedi?

Canım ultrason ölçümlerine göre doktor anlıyor sıkıntı olduğu zaman. Doktoru ne dedi?
Şöyle bir baktı haftasına göre normal dedi. Kan verdim bir de ama sonuçlar çıkmadı daha. 9.2 acayip fazla ama. Arada da - işareti var. Bir şeyle nt arası da olabilir o. Olsa der miydi yoksa kan sonucunu mu bekledi bilmiyorum

Şöyle bir baktı haftasına göre normal dedi. Kan verdim bir de ama sonuçlar çıkmadı daha. 9.2 acayip fazla ama. Arada da - işareti var. Bir şeyle nt arası da olabilir o. Olsa der miydi yoksa kan sonucunu mu bekledi bilmiyorum
Yok canım söylerler. Ultrason ölçümlerine göre kalın derdi. Benim üçlü tarama sonucumda afp değerim yüksekti . Bende senin gibi tedirgin oldum internetten bakınca. Doktorum gayet sağlıklı korkulacak bi durum yok dedi. Sen doktorunu dinle bi sorun yokturdur inşallah.

Yok canım söylerler. Ultrason ölçümlerine göre kalın derdi. Benim üçlü tarama sonucumda afp değerim yüksekti . Bende senin gibi tedirgin oldum internetten bakınca. Doktorum gayet sağlıklı korkulacak bi durum yok dedi. Sen doktorunu dinle bi sorun yokturdur inşallah.
Nette de 2.5 altı olmalı diyor hep de. Sadece nt yazıyor ama. Çekememişim ki başında ne yazıyor ben de :KK43:

Eki Görüntüle 2187817 İkili test yaptıranlar bakabilir mi 9.2 yazan ense kalınlığı mı :KK43: arada da - var. Ense ile bir şey arası mı. Kağıdı hastane aldı ben de tam çekememişim. Canım sıkıldı. Doktor haftasıyla uyumlu dedi. Kan da verdim sonuca daha çok var
1.2 olabilir bnce.Dr sıkıntı yok demiş.Yazma özürlü bu drlar biliorsun canını sıkma hemen

Bende onu yazacaktım yanlış yazılmış olmasın diye. 9 gibi durmuyor . 9 çok yüksek aralığa göre. Doktor sorun yok demişse 1 dir o canım hiç moralini bozma. Haftaya sonucun çıkar zaten.
Yarın 1 hafta oluyor kan vereli. 10-15 gün demişlerdi de inşallah çıkar

Bende onu yazacaktım yanlış yazılmış olmasın diye. 9 gibi durmuyor . 9 çok yüksek aralığa göre. Doktor sorun yok demişse 1 dir o canım hiç moralini bozma. Haftaya sonucun çıkar zaten.
Bir de ölçümü yapan doktor farklı bakan doktor farklı. Ultrason ölçümü yapıldı sonra kağıtla beraber kadın doğuma gittim

X