Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla büyüt paşanı inşallah darısı bize tüm bekleyenlere olsun.

canlar selamlarr. bayram telaşı, izinler tatiller derken burayla çok ilgilenemedim. herkesler nasıl bakalım =) bugün benim 32. ve bat günüm. hiçbir belirti yok, bir süre daha bekleyeyim diyorum, hayırlısı

Gozun aydin canim Maşallah sağlıkla analı babalı büyütsün Rabbim.
canım senin de çok az kalmış, nasıl gidiyor?? doğum nasıl olacak, heyecan var mı =)

yavrim bu geciktirici olayı neymiş yaw vallaha ben de ilk kez duydum. tatilden döndün mü bakam =) öyleyse senin adet durumları nasıl olacak bu ay kafam karıştı?

Kızlar merhaba 20 gün sonra transfer olcak inşallah ayın 7 sindede gebelik aşısı yapılacak bana
canımm dualarım seninle, her şey yolunda gitsin inşallah. bu sefer sağlam adımlarla ilerlediniz, stres yapma bol dua et ve kendini yorma

Transfer olalı 7. Günüm meraktan ölüyorum
inşallah minişin seninledir canım, ne zaman test yapmalıymışsın? acele etme gününde test yap, boşuna heyecan olmasın.

Günaydın kızlarrr. Nasılsınız neler yapıyorsunuz :)
canım selamlar, iyilik nolsun yaw aynı tas aynı hamam =) senin de hızlıca ilerlemiş göbiş çıktı mı bakalım :)

Iyilik canım bende yatıyorum genelde arada oturmayı saymassak öyle geçiyor günler. Sen nasilsin senin nasıl geçiyor yok demi bi sıkıntı
canım nasıl gidiyor, sesin çıkmıyor ne zamandır merak ettim?

sezson VosVos35 güzel hamişlerim nasılsınız? @Efe2014 ah kuzum sesin çıkmadıkça merak ediyom yaw

canım senin de çok az kalmış, nasıl gidiyor?? doğum nasıl olacak, heyecan var mı =)

Sorma canım ya benimki sezeryan zaten herşeyimi hazırlıyorum çantamı hazır zaten ne olur ne olmaz diye.

Doktor ayın 10 dan sonra gün vereceğini söyledi bakalım kısmet şu an bekliyorum

Adet geciktirici kullandım canım.Cuma bıraktım ilacı dün geldi regl.Dr diyince baktım burdan evet adet geciktiriciyi hamilelik için kullanan tedaviler varmış.Çatlatma iğnesinden sonra başlatıyormuş drlar.Yumurta içeride kalsın atamasın diye.Süresini bilmiyorm tabi.Dr kontrolünde yapılıyordur.Kız adetin geçmiş test yapmadın mıı?

Sorma canım ya benimki sezeryan zaten herşeyimi hazırlıyorum çantamı hazır zaten ne olur ne olmaz diye.

Doktor ayın 10 dan sonra gün vereceğini söyledi bakalım kısmet şu an bekliyorum
ayy anladım canım ne güzel heyecanlar =) günün önceden ayarlanması belki kafanı rahatlatıyordur, gelişmelerini bekliyoruz =)

yumurta atılmasın diye de kullanılıyor dedin ya balım, o nedenle kafam karışmıştı şimdik anladım mevzuyu =) yeni ay yeni umutlar bakalım =) ben hemen test yapmak istemiyorum kuzum ya, o tek çizgi canımı çok sıkıyor bir de ben arada gecikmeler de yaşayabiliyorum, o nedenle az daha sabretsem mi diyorum. test yaparsam paylaşırım sonucu dua edin bana

Hadi hayırlı haberlerle gel ins kuzummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…