Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 kaybi olan biri olarak sormak istedim.adet gununuzde beta hcg degerleriniz kac cikti dun adet gunumde hamile oldugumu ogrendim.fakat beta hcg degeri 60

2 kaybi olan biri olarak sormak istedim.adet gununuzde beta hcg degerleriniz kac cikti dun adet gunumde hamile oldugumu ogrendim.fakat beta hcg degeri 60
Cnm önceki beta hcg olsaydı yorm yapabilrdik bmle oldgu için düşük diye sayı bi sıkntı var denilemz Sen yarn birdaha kan ver inşaAllah bu sefer bebişin tutnr

whiterabbit88 whiterabbit88 canımm iyiyim bu sıcaklarda olabileceğim kadar :) sen nasılsın nasıl gidiyor dönem başlangıcına az kaldı. Kalan günlerinin de tadını çıkar. ne zaman test yapacaksın durumlar nasıl :)

whiterabbit88 whiterabbit88 canımm iyiyim bu sıcaklarda olabileceğim kadar :) sen nasılsın nasıl gidiyor dönem başlangıcına az kaldı. Kalan günlerinin de tadını çıkar. ne zaman test yapacaksın durumlar nasıl :)
ayy kıyamam yaa şuncacık yazıdan bile yorgunluğunu hissettim, Allah kolaylık versin kuzucumm.
Ben de aynen dediğin gibi son birkaç hafta kendimi yormadan yeni döneme hazırlanıyorum =) ufaktan alt karın ağrılarım var, bugün yarın ya adet olurum ya da mutlu haberi alırım inşallah :dua:

ayy kıyamam yaa şuncacık yazıdan bile yorgunluğunu hissettim, Allah kolaylık versin kuzucumm.
Ben de aynen dediğin gibi son birkaç hafta kendimi yormadan yeni döneme hazırlanıyorum =) ufaktan alt karın ağrılarım var, bugün yarın ya adet olurum ya da mutlu haberi alırım inşallah :dua:
Az kaldı hayırlısıyla bi kaç haftaya serinlik gelir ağırlamaya başladım ya eşimin deyimiyle ceylan gibi seken ben tosbağaya dönüyorum :) çok şükür yine de
Dualarım seninle Kuzumm güzel haberini alacaz inşallahhhh

Merhaba kızlar yumurtlama haftasındayım ve doktora gittik rutin kontrole sol tarafımda 1 yumurtamın olduğunu söledi. Tabikide bu günü değerlendircez ama öneriniz varmı çok istiyorum teşekurler şimdiden

Eklentiler

• 375FA74E-DBFD-41E6-9E51-C460B73E8062.jpeg
    375FA74E-DBFD-41E6-9E51-C460B73E8062.jpeg
    46,2 KB · Görüntüleme: 37
Merhabalar bende bebeğim olsun isteyenlerdenim çok istiyorum bugün ovilasyon testi yaptım böyle çıktı bilgisi olan varmı karnım çok ağrıyo ve adetime 1 hafta var

Eklentiler

• F33ACAB3-D82E-4E60-8144-8A4A0A3513C5.jpeg
    F33ACAB3-D82E-4E60-8144-8A4A0A3513C5.jpeg
    46,2 KB · Görüntüleme: 31
Arkadaşlar merhaba yardımınıza ve düşüncelerinize ihtiyacım var. Benim sat 7 temmuz bat te 7-8temmuzdu benim günüm bi hafta geçince ben test yaptım iki defa ve negatif çıktı ve daha sonra kan verdim 16 ağustos ta malum araya bayram girdi kan sonucumu alamadım. Daha 1sonra günüm geçeli 17,gün olunca yeniden test yaptım evde ve pozitif çıktı. Bugün kan sonucumu aldım beta hcg 10çıktı erken gebelik şüphesi grubuna giriyorum bu durumda fakat sat e göre 7haftalık oluyor. Doktorum folik Asite başlattı. Ve haftaya usg çektirmemi istedi. Sizce ne yapmalıyım böyle olan var mı acaba sonradan mı hamile kalmış olabilirim banada sürpriz oldu cünkü.

canlar selamlarr. bayram telaşı, izinler tatiller derken burayla çok ilgilenemedim. herkesler nasıl bakalım =) bugün benim 32. ve bat günüm. hiçbir belirti yok, bir süre daha bekleyeyim diyorum, hayırlısı

canım senin de çok az kalmış, nasıl gidiyor?? doğum nasıl olacak, heyecan var mı =)

yavrim bu geciktirici olayı neymiş yaw vallaha ben de ilk kez duydum. tatilden döndün mü bakam =) öyleyse senin adet durumları nasıl olacak bu ay kafam karıştı?

canımm dualarım seninle, her şey yolunda gitsin inşallah. bu sefer sağlam adımlarla ilerlediniz, stres yapma bol dua et ve kendini yorma

inşallah minişin seninledir canım, ne zaman test yapmalıymışsın? acele etme gününde test yap, boşuna heyecan olmasın.

canım selamlar, iyilik nolsun yaw aynı tas aynı hamam =) senin de hızlıca ilerlemiş göbiş çıktı mı bakalım :)

canım nasıl gidiyor, sesin çıkmıyor ne zamandır merak ettim?

sezson sezson @VosVos35 güzel hamişlerim nasılsınız? @Efe2014 ah kuzum sesin çıkmadıkça merak ediyom yaw
Iyiyim canım dikiş atıldı yatarak geçiyor günler oyun oynuyorum kitap okuyorum öyle geçiyor günler sen nasilsin

Arkadaşlar merhaba yardımınıza ve düşüncelerinize ihtiyacım var. Benim sat 7 temmuz bat te 7-8temmuzdu benim günüm bi hafta geçince ben test yaptım iki defa ve negatif çıktı ve daha sonra kan verdim 16 ağustos ta malum araya bayram girdi kan sonucumu alamadım. Daha 1sonra günüm geçeli 17,gün olunca yeniden test yaptım evde ve pozitif çıktı. Bugün kan sonucumu aldım beta hcg 10çıktı erken gebelik şüphesi grubuna giriyorum bu durumda fakat sat e göre 7haftalık oluyor. Doktorum folik Asite başlattı. Ve haftaya usg çektirmemi istedi. Sizce ne yapmalıyım böyle olan var mı acaba sonradan mı hamile kalmış olabilirim banada sürpriz oldu cünkü.
Öncelikle hayırlı olsun :) burda bi arkadaş daha vardı senin gibi sonradan hamile kalmıştı bebeğini kucağına almasına az kalmıştır. Darısı sana insallah geç döllenme olabiliyor haftalara takılma önemli olan bebeğin gelişimi

Merhaba kızlar yumurtlama haftasındayım ve doktora gittik rutin kontrole sol tarafımda 1 yumurtamın olduğunu söledi. Tabikide bu günü değerlendircez ama öneriniz varmı çok istiyorum teşekurler şimdiden
Merhaba :) yumurtanın boyutu hakkında bilgi verdi mi genelde şu zamana çatlar derler ama sen takip et akıntını şeffaftan beyaz kremsiye dönerse çatlamış demektir. Bir saat öncesinden eşine sert bi kahve yapman iyi gelebilir :) Rabbim sağlıklı evlat nasip etsin

X