Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar,
26 Temmuz SAT günümdü. SAT'den itibaren 15. ve 17. günlerde pembe renkli akıntım oldu birkaç saatlik. Daha önce yaşamadığım için biraz endişelendim. Dayanamayıp 2 test yaptım. 13 Ağustos(19. gün) negatif. 15 Ağustos'ta yaptığım testte ise silik çizgi olduğu yönünde bi iddiam var :KK70: Ancak yanıltıcı olabileceğini biliyorum. BAT tarihi 20 Ağustos. Kan testi ve idrar testi için hangi tarih beklenmeli?

Merhabalar,
26 Temmuz SAT günümdü. SAT'den itibaren 15. ve 17. günlerde pembe renkli akıntım oldu birkaç saatlik. Daha önce yaşamadığım için biraz endişelendim. Dayanamayıp 2 test yaptım. 13 Ağustos(19. gün) negatif. 15 Ağustos'ta yaptığım testte ise silik çizgi olduğu yönünde bi iddiam var :KK70: Ancak yanıltıcı olabileceğini biliyorum. BAT tarihi 20 Ağustos. Kan testi ve idrar testi için hangi tarih beklenmeli?
Kn suan yapılır

1 saat bekledi.Cünkü cok damlatmışım ortası bütün göl oldu:bicak:Kuruyunca cıktı tabi hafif çizgi ama testte cok iyi bi test değiil,frelly .Oyuzden umut baglamıyorm:)
canımm bu teste ben de güvenemedim, kız neden çok damlatıyorsun bak boş yere kafan karıştıı :sinirli:
bugün tekrarladın mı testi canım? ya da sabret bat günü yap, kesin sonuç olsun =)

Kizlar hic mi kavga etmiynz yaa :))) ben hic beceremedim bi bos bi dolu olayini :)))) masallah tabi etmeyin de bn hic beceremiym illa bisi cikiyo
hahaah güzel soruu, valla atışmalar olsa da özellikle yumurtlama günlerinde tartışma konusunu bir kenara bırakın be yavrucum
valla aylar geliyor geçiyor böyle, illa adet bittiği gibi günaşırı olamasa da, özellikle yumurtlama dönemlerinde es geçmemeye çalışmak lazım =)

X684dk.jpg

whiterabbit88 whiterabbit88 canım sen benden testimi istemiştin unuttum ya bu gecikmenin 2. günü ilk yaptığım test başkada yapmadım zaten kan verdim hep :)

canımm bu teste ben de güvenemedim, kız neden çok damlatıyorsun bak boş yere kafan karıştıı :sinirli:
bugün tekrarladın mı testi canım? ya da sabret bat günü yap, kesin sonuç olsun =)

hahaah güzel soruu, valla atışmalar olsa da özellikle yumurtlama günlerinde tartışma konusunu bir kenara bırakın be yavrucum
valla aylar geliyor geçiyor böyle, illa adet bittiği gibi günaşırı olamasa da, özellikle yumurtlama dönemlerinde es geçmemeye çalışmak lazım =)
Ne bilim kiz diyolar ya bi dolu bi bos hic beceremedm ondn sormak lazm geldi :)))

Aklımda canım o. Ama zaten randevum bayramdan sonraya kaldı sıkışık gitmesemde gözükür diye düşünüyorum 6+4 olacak o zamana inşallah.
Sen genede idrarı boşaltmadan gir 12 haftaya kadar mesane biraz dolu olunca daha net görünüyor 12 haftadan sonrada mesanenin boş olması daha net görünüyor beybisi:KK66:

X