Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşım
Rabbim sagliklicakla kucagina almayi nasip etsin hayirli bir evlat eylesin tebrik ederim seni
Farklı birseyler hissettinmi hamile kaldigini bilmeden once belirtilerin varmiydi ?

canim belirtiler ayni adet sancisi gbi sanci hafif bi migde bulantisi bide idrarin cok kokuyor eksi eksi ben o zaman bi anormallik oldugunu anladm akintin cok oluyor sari sari ve asiri eksi bi koku oluyor kasiklardaki agri snra adet agrisindan farkli bi agriya donusuyor daha siddtli

Kuzum sevindim adet olmana. İyi bir doktor ve ilgiliyse bırakma. Aynı doktora devam et sürekli. Allahım sana da hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Bence bir sorun çıkmayacak stres yapma. Ben de kimyasal gebelikten sonra korktum. Dedim yine böyle olursa. Cok şükür olmadı. Sen de kendini rahatlat :KK200:
Tm cnm bnmm senin bebişinide kucagna almak nasip olr inşaAllah kzm bnmmm dua et bol bol kuzm adım zehra untma nr olur

Dis gebelikten sonra durumuna gore 3 ay korunmak yeterli.
Tekrar gecirmeyeceginin sureyle alakasi yok yani istersen 2 sene gecsin yine gecirebilirsin.Artik o ihtimal hep var hic gecirmeyene gore fazla.

Bu ay gec oldun ya ben olsam bidaha ay ne zaman olacagimi gormek isterdim.Sonra birakirdim korunmayi.Tabii kisisel bir tercih.

Ama hamilelik oncesi boyle dengelerde de sasma olabiliyor

Genetik testi yaptirmismiydin?
Saol cnm aynde doğru dediğin ne zamn olrsa olsn Eger yazlmşsa olcaktr ama doktrm korn derse kornrm yoksa kornmakla vakit kaybetmicem baklm yok genetik teste yaptrmadm istemediler yani öyle birşey

oyy canım benim, heyecanlıdır elbet beklemek. allah emeklerini boşa çıkarmasın, aklımdasın. gelişmeleri paylaş lütfen =)

kür konusunda baktıysan tamamdır canım, inşallah düzenler hormonları =) güzel dileklerin için teşekkür ediyorum, hepimizin gönlüne göre inşallah..

U Umithepvar senden naber kuşum yaa kırmızıların ayak sesleri geliyor mu, yoksam bebecik mi var acaba :KK16:
Öpüyorm güzel yüreğinden kuzm güzel haberlerle gelelim inşaAllah

Evet bahsetmiştin yamaç ismiyle büyüsün uğur getirsin inşallah
Bizde mahire odaklandık ama annem ablam sıcak bakmıyor :/ annemin sevdiği isim olsa tamam. Eren ismini severim ablama koydu. Kaan ismini annem çok sever onu da ablam koydu. :) ailevi değeri olan isimleri taşıyanlar yeterince var :)
Bakalım nasipte ne varsa
Benim çok içime sindi bedense ya ilk çpcuğumda bana söz hakkı tanınmadı bunda kimse ses çıkaramıyor :).

Canim oyle mi bende merkezde dogdum buyudum Serdivana evlendim.Ankara cd kizlik mahallem.Dr Metin Mutlu idi ama malesef anlayamadi tansiyonun yukseldigini onlem almakta gecikti.Simdi Sedat Umur a gidiyorum

Her doktorun seveni sevmeyeni var galiba :)
Yine de onlemler bambaska tabii isin icinde olunca dikkat istiyor insan.
Bende bu sebeple Erman bey'e gidiyorum,guveniyorum.Adatıp'a.

Bayram sonuna kadar beklicem adet olmazsan tekrar kan vericem bakalım ne cikicak

Cok bekleme canim.
En son ne zaman kan verdin?

Her doktorun seveni sevmeyeni var galiba :)
Yine de onlemler bambaska tabii isin icinde olunca dikkat istiyor insan.
Bende bu sebeple Erman bey'e gidiyorum,guveniyorum.Adatıp'a.

Cok bekleme canim.
En son ne zaman kan verdin?

Ben ilk hamileliğimde hayal uzelli simsek vardı araştırmada ona gitmiştim hep çok mükemmel bi doktordu ama artik yok Toyota ya başhekim oldu bitek o risk almıştı benim hamileligimde yoksa 23. Haftada alicaktilar kızımı

oyy canım benim, heyecanlıdır elbet beklemek. allah emeklerini boşa çıkarmasın, aklımdasın. gelişmeleri paylaş lütfen =)

kür konusunda baktıysan tamamdır canım, inşallah düzenler hormonları =) güzel dileklerin için teşekkür ediyorum, hepimizin gönlüne göre inşallah..

U Umithepvar senden naber kuşum yaa kırmızıların ayak sesleri geliyor mu, yoksam bebecik mi var acaba :KK16:
Iyidir beybii senden nbr bakammm pozitifligini yidigim :) gelmezse ayip eder Yokluyr arada :)

Dun verdim cnm 1.20 cikti

O zaman iyiymis canim korktum bende :)
Madem takiptesin bisy cikmaz insallah.

Ben ilk hamileliğimde hayal uzelli simsek vardı araştırmada ona gitmiştim hep çok mükemmel bi doktordu ama artik yok Toyota ya başhekim oldu bitek o risk almıştı benim hamileligimde yoksa 23. Haftada alicaktilar kızımı

Hatirliyorum onu ilk kizima hamileyken ordaydi :) Hamiyet hanimda cok iyiydi.Simdi bayaa degismis kadro.

X