Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy canim gercekten zorlu bi surec olmus.Her gebelik bir degil bence korkmayin.Ogluma hamileyken hic bir sorunum yoktu 42.haftada dogurdum ama kizimda bu geldi basima.Facebook ta grubumuz var preeklampsi geciren anneler saglikla 2.hatta 3. Cocuklarini doguranlar var

Benim korkum yok ama eşimin korkusu var o günlerin korkusunu atlatamadi daha

Haberinle cosariz buralarda yavrmm insallah :)

Kuzum sevindim adet olmana. İyi bir doktor ve ilgiliyse bırakma. Aynı doktora devam et sürekli. Allahım sana da hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Bence bir sorun çıkmayacak stres yapma. Ben de kimyasal gebelikten sonra korktum. Dedim yine böyle olursa. Cok şükür olmadı. Sen de kendini rahatlat

Basiniz sagolsun

Anlamadm ki cnm bn adetliyim şuan bitsn kornaym mı kornmayaym mı aslanpençesine başladm bugün duanda untma

Dis gebelikten sonra durumuna gore 3 ay korunmak yeterli.
Tekrar gecirmeyeceginin sureyle alakasi yok yani istersen 2 sene gecsin yine gecirebilirsin.Artik o ihtimal hep var hic gecirmeyene gore fazla.

Bu ay gec oldun ya ben olsam bidaha ay ne zaman olacagimi gormek isterdim.Sonra birakirdim korunmayi.Tabii kisisel bir tercih.

Ama hamilelik oncesi boyle dengelerde de sasma olabiliyor

Genetik testi yaptirmismiydin?

Yine kan tahlili yaptirmani tavsiye ederim.

Ben adet olmayı bekliyom canım transfer için. Bi iki güne olurum heralde çok heycanlıyım rüyalarıma giriyo valla
oyy canım benim, heyecanlıdır elbet beklemek. allah emeklerini boşa çıkarmasın, aklımdasın. gelişmeleri paylaş lütfen =)

kür konusunda baktıysan tamamdır canım, inşallah düzenler hormonları =) güzel dileklerin için teşekkür ediyorum, hepimizin gönlüne göre inşallah..

U Umithepvar senden naber kuşum yaa kırmızıların ayak sesleri geliyor mu, yoksam bebecik mi var acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…