Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzumm beyin gucunu bebis olsn diye harca yav :))) o kafaya giriyo demi insn olmadiysada bari gelsin bi an once bitsin :) hayirlisi be yavrm gelecek bizimde o gunlerimiz insallah
Hamile gibi eli karnımda da gezdim yok olmuyor takıntılı manyak oldum artık bebiş gelsede annesi daha fazla delirmese :) ayy ne güzel bir kelime annesi gözlerim doldu yine... Neyse ağlamam yooook gülmek vaaarrr :) sizde diyonuz bu kadın kafayı yedi :)
Evet ya bayramda rahat edeyim gelsin gitsin hemen yazında hiç çekilmiyor ya pişik yapıyor :)
hep ünlüleri merak ediyorum onlar hiç mi adet zamanı ağrı çekmiyor yada tv de progrsm sunuyorlar dizi çekimleri oluyor nasıl yapıyorlar :) ben maşallah ilk günler ilaçla duruyorum yattığım oturduğum yerden kalkamıyorum

Evet hastaneye gittiğinde de kesilmemesi gerekiyor zaten kanunun içinde buda var bunu bahane gösterip 7.5 saat çalışma hakkını elinden alamazlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…