Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın abla bende bilemiyorum dere otu alıp yemeyi düşünüyorum o güne kadar ben kadın doğumcu tekrar kan isteyip değerlere bakmak isteyince ilacı yazacak zannettim ama yazmadı öyle olsaydı muhteşem olurdu benim için şunu da düşünüyorum kendiliğinden düşmüşse ya o zamanda zaman kaybı yaşayacağım akışına bırakmak en mantıklısı Rabbim ben dediyse o olur diyelim :) sağol abla tavsiyelerin için teşekkür ederim

İyi akşamlar kızlar. Bu bulantıya tuzlu çubuk çiğ badem limon dışında bi çözümünüz var mı

Bana şeftali biraz iyi geliyor ama uzun sürmüyo tekrar başlıyor bulantı bana gaviskon verdi doktor biraz rahatlatıyor söyle doktoruna
Gaviskon mide yanması için değil mi? Ben mime biliyorum. Bi sorarım perşembe randevumuz var daha çok küçük bir haftadır başladı bulantı gittikçe artıyor. Kalp atışını bile duymadık daha

Yeşil elma iyi geliyor biraz ama onu da yiyemez oldum zeytini deneyeyim canım
Allah kolaylık versin canım benim hala bulanıyor ve ben çözüm bulamadım açıkçası.ilaçlarla rahatladım biraz.ama benim bi kaç gündür sanırım azaldı gibi.inşallah tamamen biter.malesef biraz sürüyor.şimdi de baş ağrılarım var anlamadım yani hamilelik benim için pek eğlenceli geçmiyor sankirabbim yardımcımız olsun hepimizin.çok şükür bu günlere de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…