Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada gecms olsn ben direk degeri tebrik etmisim :)
Sağol canım şimdi biraz daha iyiyim.

Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)
Teşekkür ederim :)
Malesef canım pazar önce leke geldi sonrada gerisi az da olsa adet oluyom az olmadı kötü bişe degildir inş
Sağlık olsun canım. Kaç aydır deniyorsunuz ?

Hayırlı uğurlu olsun canım.rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin
Teşekkür ederim:))

Yeşil elma iyi geliyor biraz ama onu da yiyemez oldum:KK43: zeytini deneyeyim canım
Ah canm dikkat et kendine benim yeni yeni geçiyor bulantilar ama tiksindigim çok şey var adını duyunca için kalkiyor tavuk ve kırmızı et görmek bile istemiyorum.senin bulantilarin erken başladı umarım erkenden biter :dua:

Allah kolaylık versin canım benim hala bulanıyor ve ben çözüm bulamadım açıkçası.ilaçlarla rahatladım biraz.ama benim bi kaç gündür sanırım azaldı gibi.inşallah tamamen biter.malesef biraz sürüyor.şimdi de baş ağrılarım var anlamadım yani hamilelik benim için pek eğlenceli geçmiyor sanki:KK43:rabbim yardımcımız olsun hepimizin.çok şükür bu günlere de
Hangi ilacı kullandın canım ? Hiç sorma benimki de şuan hiç eğlenceli geçmiyor. Mide bulantısı mahvetti beni :KK43: geçmiyor da

Ah canm dikkat et kendine benim yeni yeni geçiyor bulantilar ama tiksindigim çok şey var adını duyunca için kalkiyor tavuk ve kırmızı et görmek bile istemiyorum.senin bulantilarin erken başladı umarım erkenden biter :dua:
Hiç bitmeyecek gibi geliyor :KK43: bişey yiyemediğim için tiksinme olmadı. Dün bi şeftali yedim sadece onu da çıkardım. İşte arada bir tuzlu çubuk kraker atıyorum ağzıma

Allah im ya doktorun tahmine bak hic soylemesydi iyiydi :KK66: %51 erkek % 49 kiz :skandal:
O ne demek yaaa :KK70: ablam erkek olma ihtimali yuksek demis nasi anlamazsin :)))) bence bir oglunuz var diye oyle demistir yani ikinciyi ck soylemek istemiyorlar farkli cinsiyet okursa rahatca soyluyrlar..hep ole duydum yani ben..saglikla sihhatle gelsin de onemli olan o ablacm hayirlisi olsn insallah

O ne demek yaaa :KK70: ablam erkek olma ihtimali yuksek demis nasi anlamazsin :)))) bence bir oglunuz var diye oyle demistir yani ikinciyi ck soylemek istemiyorlar farkli cinsiyet okursa rahatca soyluyrlar..hep ole duydum yani ben..saglikla sihhatle gelsin de onemli olan o ablacm hayirlisi olsn insallah
Oyle tabi tatlim saglicakla gelsin ... haftaya netlesir kismetse :KK66:

Arkadaşlar...
Benim her ay hafif akıntılarım olurdu adete yaklaştığımda her kadın gibi,
Ama bu ay hiç akıntım olmadı! Her ay olan Akıntının kesilipte hamile olanı hiç duydunuz mu?

Sağol canım şimdi biraz daha iyiyim.

Teşekkür ederim :)

Sağlık olsun canım. Kaç aydır deniyorsunuz ?

Teşekkür ederim:))
Ay mı üç yıldır deniyoruz ama doktora gideli bir yıl olmadı korkularımdan gidemedim doktora hsg vajinal muayene korkuyodum sende hamilesin galiba çok sevindimmm rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin

Test yaparsan çıkabilir. Dene istersen. Bilemedim
benim bat 2 yada 3 ağustos, ben 28 temmuzda kan testi yaptırdım ve negatif çıktı, yani sonuç kesin negatif mi ?2 gün önce 30 temmuzda kahverengi akıntım geldi peçeteye çok az (normalde hiç gelmez) .yani eğer bu yerleşme ise, 2 gün öncesinde (28 temmuzda) yaptığım testte negatif çıkması normalmi? Yada çok az bi değer çıkmazsı gerkirmiydi?

X