Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Heh soyle mutlu ol kuzum bnm yaa sevindm bnde buyuk bi sorun olmadigina sikinti cikarsa ustune gidilir inan daha iyi bir sey yk deyip gondermelerinden ben ole dusunuyrm sahsen..o buhranli haller hepimizde oluyr dedigim gibi..Rabbim daha ck bekletmesin bizleri kuzucumm
Amin canım benim oluyo arada vuruyo duygusallık o da olacak herhalde ama doktor bugün olumlu konuşunca baya da ilgilendi mutlu oldum İnşaAllah tez vakitte hayırla mutlu sonuca ulaştırsın hepimizi :KK68:

Yok kullanmadım doktorda kendi kendine düşecek büyük ihtimalle dedi yumurta çatlamakta üzere ya ondan muallakta kaldım sonuçlara da 10 gün var
İlk tahlil sonucunu alınca tiroid ilacına başlamış olsan iyiydi gülüm. Gebelik düşünüyorum dedin mi o zaman? Şimdiye kadar hizaya gelirdi tsh da.. bilemiyorum şu an halen 5 ve üzeri bir değer ise, korunmak daha mantıklı olabilir. Keşke kadın doğum doktoruna sorsaydın muayene esnasında

Evet canim eymen asim geliyor insaallah :) iyi gidiyor sadece sicaklarla birlikte nefes darligi cekmeye basladim. Nefes almak zorlasiyor :KK43: senin nasil gidiyor kizin nasil :)
Hayırlısıyla gelsin oğluşun inşallah ❤ biz de iyiyiz gülüm, aynen sıcaklar çok etkiliyor.. terleme yüzünden sanırım, su kaybı fazla olduğundan sersem gibiyim.. ama geçecek bu günler.. serinde doğurucaz Allah'ın izniyle ❤

Kızlar benim bat 2 yada 3 ağustos, ben 28 temmuzda kan testi yaptırdım ve negatif çıktı, yani sonuç kesin negatif mi ?
Dün yani 30 temmuzda kahverengi akıntım geldi peçeteye çok az (normalde hiç gelmez) .yani eğer bu yerleşme ise, 2 gün öncesinde yaptığım testte negatif çıkması normalmi? Yada çok az bi değer çıkmazsı gerkirmiydi? Bu arada her ay olan akıntılarım bu ay hiç olmadı.Cevaplarsanız çok sevinirim.

Kızlar benim bat 2 yada 3 ağustos, ben 28 temmuzda kan testi yaptırdım ve negatif çıktı, yani sonuç kesin negatif mi ?
Dün yani 30 temmuzda kahverengi akıntım geldi peçeteye çok az (normalde hiç gelmez) .yani eğer bu yerleşme ise, 2 gün öncesinde yaptığım testte negatif çıkması normalmi? Yada çok az bi değer çıkmazsı gerkirmiydi? Bu arada her ay olan akıntılarım bu ay hiç olmadı.Cevaplarsanız çok sevinirim.
Az evvel doktor bana çıkacak sonucun kesin olduğunu söyledi. Benim de bat 1 ağıstos

Sabah mide bulantısı ile uyandım. Kii hala bulanıyor. Acile gittim serum takıcaktı bulantı için. Korunmuyorum diyince tahlil yaptı ç. Değer 99.43 çıktı. Bat yarın. İnşallah geçen seferki gibi kimyasalla sonuçlanmaz :KK43:
Gözünaydın canım hamilesin değerin yüksek bence olmaz kimyasal:anneadayı:

Hayırlısıyla gelsin oğluşun inşallah ❤ biz de iyiyiz gülüm, aynen sıcaklar çok etkiliyor.. terleme yüzünden sanırım, su kaybı fazla olduğundan sersem gibiyim.. ama geçecek bu günler.. serinde doğurucaz Allah'ın izniyle ❤
Aminn insaallah ❤ aynen ben de oyle. Bol su tuketmeyi de unutuyorum arada. Artik oyle boyle gececek :) insaallah saglikla hayirla nasip olur kucaklarimiza almak. Rabbim herkese saglikli hayirli evlatlar nasip eylesin insaallah.:)

Sabah mide bulantısı ile uyandım. Kii hala bulanıyor. Acile gittim serum takıcaktı bulantı için. Korunmuyorum diyince tahlil yaptı ç. Değer 99.43 çıktı. Bat yarın. İnşallah geçen seferki gibi kimyasalla sonuçlanmaz :KK43:
Bence kimyasal deil. Insaallah saglikli bi hamilelik gecirirsiniz. Hayirli olsun❤

Bence kimyasal deil. Insaallah saglikli bi hamilelik gecirirsiniz. Hayirli olsun❤
Sağolun:) inşallah öyle olur. Üşütmüşüm sanırım acayip midem bulanıyor kusuyordum. Gerçi aynısı 3 4 gün önce kızıma oldu. Hastanede yattı. Sanırım ondan da bana geçti. İnşallah Buda geçicidir.

Sağolun:) inşallah öyle olur. Üşütmüşüm sanırım acayip midem bulanıyor kusuyordum. Gerçi aynısı 3 4 gün önce kızıma oldu. Hastanede yattı. Sanırım ondan da bana geçti. İnşallah Buda geçicidir.
Hamilelikte de bulanti oluyor ama. Insaallah uzun surmez ve cok zorlamaz sizi. Kiziniz icin gecmis olsun insan sıcaklarda daha cok hastalaniyor. Insaallah tekrarlamaz bu durum :) değer bu arada gayet iyi. Insaallah hayirlisi olur hakkinizda ❤

Hamilelikte de bulanti oluyor ama. Insaallah uzun surmez ve cok zorlamaz sizi. Kiziniz icin gecmis olsun insan sıcaklarda daha cok hastalaniyor. Insaallah tekrarlamaz bu durum :) değer bu arada gayet iyi. Insaallah hayirlisi olur hakkinizda ❤
teşekkür ederim çok şükür 2 gündür iyi kızım.
Doktorum bulantının bu kadar erken başlamayacağını söyledi.idrar yollarımda enfeksiyon çıktı aynısı kızımda da oldu. Bende ona yormuştum. İnş öyledir. Yoksa ilk gebelikte 14 hafta çekmiştim bulantıyı :KK43:

X