Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm ameliytı çoktan olmştm bn şimdi düşükten sonra adet olmadm hala kendi kendine gtti bugün 40 gündr adet görmedim hala
Bayağı da olmuş. Doktora gitmedin mı? Belki söktürücü falan verir hem adetliyken tekrar bakarlar tüm hormonlara

Neden sıcak bakmıyorsun canm bende anneme yalvarıyorum tayin isteyim sizde gelin çocuklara bakarsın diye kardeşim üni okuyor.ama kaynanam la dönüşümlü istemem bende
Evde bizden çekirdek aileden başka birilerinin olması çok hoş olacakmış gibi gelmiyor canım o yüzden ama mecbur kalırsak çağıracağız artık. Haberleri yok gerçi onların ama :KK70: sen nerde yaşıyorsun

Gozunuzaydiiinnnn :)

Sahsi fikrim ama elbet insan cogu seyden vazgecmek zorunda kaliyor.Ama alacagin hicbisy onunla gecirecegin zaman kadat kitmetli olamaz.Eger firsat varsa en azindan 1 sene ikinizede cok sey katar❤
en buyuk ihtiyaclari sevgi ve anne bambaska bisy.Ve hayatinin temeli gb dusun.

Beta hcg degeri bazilarinda sifirlaninca kanama baslayabilir canim.
Eger yeni sifirlandiysada gelir,lohusasin gb dusun gebelik devam etmemis olsa da.
Yine de doktorunla gorusursun 4-5 gunr gelmezse.
Kullanabildiğim kadar izin kullanmayı düşünüyorum zaten canım. 24 ay ücretsiz izin hakkım var ama hepsini de ilk çocukta kullanmasam iyi olur

Gozunuzaydiiinnnn :)

Sahsi fikrim ama elbet insan cogu seyden vazgecmek zorunda kaliyor.Ama alacagin hicbisy onunla gecirecegin zaman kadat kitmetli olamaz.Eger firsat varsa en azindan 1 sene ikinizede cok sey katar❤
en buyuk ihtiyaclari sevgi ve anne bambaska bisy.Ve hayatinin temeli gb dusun.

Beta hcg degeri bazilarinda sifirlaninca kanama baslayabilir canim.
Eger yeni sifirlandiysada gelir,lohusasin gb dusun gebelik devam etmemis olsa da.
Yine de doktorunla gorusursun 4-5 gunr gelmezse.
Yok cnm bn zaten kanama geördim beta hcg sıfrlandktan snra yani diğer ay oluyor bu seferki

Selam arkadaslar ben galiba hamileyim.ama bir sorum olacak hamile arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim goguslerimde ve kasiklarimda siddetli agri var.bu kadar fazla olmasi normal drgil diye dusunuyorum

Kasiklarimda ve goguslerimde hala devam eden ağrılar var bu ara daha fazla tabi eğer eminsen bebek tutunacagi zaman ağrı çok oluyor benimki aşağı indiği için şu an daha fazla

Evde bizden çekirdek aileden başka birilerinin olması çok hoş olacakmış gibi gelmiyor canım o yüzden ama mecbur kalırsak çağıracağız artık. Haberleri yok gerçi onların ama :KK70: sen nerde yaşıyorsun
Evet haklısın canm esinle özel in maalesef kalkicak benim esimde bu konulara sıcak bakmiyor sarılamam istediğim zaman diyor :-) İstanbul dayim canm sen

X