Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razı olsun canım amin hepimize insaAllah :) iyiyiz çok şükür sen nasılsın? Yoksa senin ikiz mi :KK19:
Daha kese görünmeden ilk gittiğim doktor iki tane kese olacak gibi demişti. Ama 1 tane görünüyor sürpriz olmazsa :KK70: ben de iyiyim çok şükür. Arada az az bulanti oluyor ama çok sıkıntı vermiyor şimdilik :)

Doğru söylüyorsun. Benim geçen ay göğsüm çok ağrıyordu. 2 gün dokunamadım bile. Heyecan yaptım. Test yaptım sonuç hüsran. Bu ay adetim 3 gün geçerse 4. Gün yapıcam söz verdim kendime. Yoksa çok üzülüyorum.[/QUOTbende bekliyom işte bu yüzden bi beş gün falan gecsin diye hatta bazıları 10 gün bile bekliyo

Daha kese görünmeden ilk gittiğim doktor iki tane kese olacak gibi demişti. Ama 1 tane görünüyor sürpriz olmazsa :KK70: ben de iyiyim çok şükür. Arada az az bulanti oluyor ama çok sıkıntı vermiyor şimdilik :)

O zaman birdir artık.2 olsaydı belli olurdu :) hayırlısı olsun canım.insaAllah kolay hamilelik gecirirsin :KK66:

Kızlar dün ovulasyon testim ikinci çizgi koyu çıktı ama dünü değerlendiremedik. Şimdi tekrar yaptım test silikleşmeye başlamış ama daha yeni silikleşiyor galiba çünkü hemen çıktı ikinci çizgi. Sizce bu akşamı değerlendirirsem şansım var mı? Bu stres yüzünden ne kadar olumlu olur oda ayrı tabi :kızgın:

X