Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay ne guzel cnm yaa Rabbim saglikla gelmesini nasip etsn hic mide yanman gelmedi gozume yinede gecms olsn :) bebisimiz buyumus ona sevindm :) masallah ona sglikla gelsin insallah

Aynen valla bir kilo almış bu ay bende çok sevindim inşallah böyle güzel gider amin canım Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin her birimize:)

Benim adetim iki gm geçti bunu okuyunca bende ateş ölçtüm benimde 36.8 çıktı normalde cıkar mı yoksa varmı bende de gebelik
Benim normalde hep 35-36 arası olurdu o yüzden yüksek geldi. Ilerleyen zamanlarda da 37.0 ve üstü çıktı hep. Adetin 2 gün geçmişse test yapsan varsa çıkar bence :)

plojovic plojovic cnm ne yapyorsn naslsnn bebişin naslll

Iyiyim sicaklarla ugrasip gidiyoruz canim :) bugunumuze sukur.Bebiste iyimis carsamba gunu gittik,2 aydir yuzunu gostermesede hanimefendi :)
9 agustosta kontrolum tekrar.

Sana da cok gecmis olsun....

Kızlar hamileyim şoktayım ya hemde değerim 1846 çıktı :)

Benimde ilk kizimda 2062 cikmisti :)
Bu degerler hakkinda cok genelleme var cok kafani takma :)Ama erken döllenmis belli ki. Kontrolun iyi gecsinde insallab hep daim olsun iyi haberler❤
Gozunuzaydin❤

Benim normalde hep 35-36 arası olurdu o yüzden yüksek geldi. Ilerleyen zamanlarda da 37.0 ve üstü çıktı hep. Adetin 2 gün geçmişse test yapsan varsa çıkar bence :)
Normalde 28 gün aynı saatte olurum ama iki gün gecti olmadı bende hafta sonunu atlatırsam yapıyım dedim ama içim içimi yiyo varmı diye bi hevesle yapıp çıkmayınca üzülüyo insan

Iyiyim sicaklarla ugrasip gidiyoruz canim :) bugunumuze sukur.Bebiste iyimis carsamba gunu gittik,2 aydir yuzunu gostermesede hanimefendi :)

Bu degerler hakkinda cok genelleme var cok kafani takma :)Ama erken döllenmis belli ki. Kontrolun iyi gecsinde insallab hep daim olsun iyi haberler❤
Gozunuzaydin❤
RABBİM kolaylık versn cnmmm duanda untma prensese de iyi bak :)

Normalde 28 gün aynı saatte olurum ama iki gün gecti olmadı bende hafta sonunu atlatırsam yapıyım dedim ama içim içimi yiyo varmı diye bi hevesle yapıp çıkmayınca üzülüyo insan
Aynen öyle oluyor maalesef. Ovülasyon testin varsa onunla da belli olur :)

Doğru söylüyorsun. Benim geçen ay göğsüm çok ağrıyordu. 2 gün dokunamadım bile. Heyecan yaptım. Test yaptım sonuç hüsran. Bu ay adetim 3 gün geçerse 4. Gün yapıcam söz verdim kendime. Yoksa çok üzülüyorum.

Gozunuzaydin❤
Teşekkür ederim :KK200:

X