Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hepinize merhaba kızlar:KK54:
Uzun zamandir giremedim. Her sey yolunda cok sukur. Histereskopi oldum. Ardindan yumurta toplama islemim oldu. 11 yumurtam olmustu. 7 tanesi saglikli bir sekilde bugun donduruldu cok sukur:dua:
Transfer Eylul ya da Ekim'e kaldi.
Haftaya Izmir yolcusuyum:KK66: Agustosu orda bitirecegim. Dönüncede işe basliyorum. Hayatimda yenilik oldu:KK66:

@whiterabbit88 U Umithepvar kızlar son durumlarinizi okuyacagim. merak etmissiniz beni cansınız:KK200:

Yeni hamilelerimiz varsa tebrik ediyorum.
Olmayanlarda tez zamanda bu guzel haberi alsin insallah.:dua:

@biumutsa kuzum bebis geldi gelecek. Senin adina cok heyecanliyim. Sag saglim kucagina alacaksin insallah:anne:

@sezson VosVos35 VosVos35 plojovic plojovic @SEVDAM07 ve adini etiketleyemedigim hamişlerim❤ guzel haberlerinizi takip edecegim.

Uzun sure yazamazsam kusura bakmayin.
Hepinizi seviyorum, ayri ayri opuyorum:KK200:
Oy kuzummm benimmm gecms olsnn ck sevndmm herseyin yolunda olmasina..Rabbim hayirli guzel olanla sonuclandirsin insallah cnm yaa ck ck kalpten isterm innkii.Rabbim yardimcin olsn kuzum iyi tatillerr simdidenn

Hepinize merhaba kızlar:KK54:
Uzun zamandir giremedim. Her sey yolunda cok sukur. Histereskopi oldum. Ardindan yumurta toplama islemim oldu. 11 yumurtam olmustu. 7 tanesi saglikli bir sekilde bugun donduruldu cok sukur:dua:
Transfer Eylul ya da Ekim'e kaldi.
Haftaya Izmir yolcusuyum:KK66: Agustosu orda bitirecegim. Dönüncede işe basliyorum. Hayatimda yenilik oldu:KK66:

@whiterabbit88 U Umithepvar kızlar son durumlarinizi okuyacagim. merak etmissiniz beni cansınız:KK200:

Yeni hamilelerimiz varsa tebrik ediyorum.
Olmayanlarda tez zamanda bu guzel haberi alsin insallah.:dua:

@biumutsa kuzum bebis geldi gelecek. Senin adina cok heyecanliyim. Sag saglim kucagina alacaksin insallah:anne:

@sezson VosVos35 VosVos35 plojovic plojovic @SEVDAM07 ve adini etiketleyemedigim hamişlerim❤ guzel haberlerinizi takip edecegim.

Uzun sure yazamazsam kusura bakmayin.
Hepinizi seviyorum, ayri ayri opuyorum:KK200:
Kuzucummm ❤ ne güzel gelişmeler bunlar ❤ inşallah gönlüne göre olur her şey.. İzmir'e serinlik geldi nihayet.. gel de tadını çıkar memleketin ❤

Selamlar kızlar ben geldm uzun aradn snra Yeni hamişlermz var A AsyaaAyazz cnmm seni görünce gözlerm doldu Rabbim kucagına almayı nasip etsnnn hepnzinnn tüm hamişlerin burdan uzaklaşayam dedim belki hamile kalrm en son çatlatma iğnesi oldm ilk defs ondada daha adetime varken o ay kanamam oldu ve httim gebelik var ama başarısız düşeck dediler düştüde bu ayda düşükten snra 39uncu günüm kan verdm negatif ama hasta hala olmadm nedn olablr bilmyrm ama duanızı brklyormm demekki burdan uzaklaşmak düşnmemek bi işe yarmyormş bu ayda giçbirşry yapmamştm zaten
Kuzum benim iyi dileklerin için teşekkür ederim :KK200: seni o kadar iyi anlıyorum ki. Bende de kimyasal olduğunda yerle bir olmuştum. Bazen aklıma geliyor şimdiye büyümüştü diye. Ama sağlıksızsa böyle olması daha hayırlı oluyor. Bol bol dua et sen. Allahın izniyle gelecek sana da minişin. Sırayla hepimize geliyorlar. Allahım sana da sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım benim

Kızlar doktordan yeni geldim bu ay iki kilo vermişim mide yanmasından bol sıvı içiyorum ama ekmek dahi yiyemiyorum. Zaten kızartma yada hamur işi kesinlikle yemiyorum doktor kilo verdiğimi görünce çok sevindi :KK70: kızım geçen ay 900 gramdı bu ay 1900 Gr olmuş şükür ben vermişim o almış.

Bebişin kafası aşağı kasıklarıma düşmüş ağrım oluyor hissediyorum. Dr artık 2 hafta da bir görüşelim dedi.

Kuzum benim iyi dileklerin için teşekkür ederim :KK200: seni o kadar iyi anlıyorum ki. Bende de kimyasal olduğunda yerle bir olmuştum. Bazen aklıma geliyor şimdiye büyümüştü diye. Ama sağlıksızsa böyle olması daha hayırlı oluyor. Bol bol dua et sen. Allahın izniyle gelecek sana da minişin. Sırayla hepimize geliyorlar. Allahım sana da sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım benim
Amin bitanemmmmmm duanı eksik etme bnm zaten 1 fış gebelşk birde bu düşğk oldu zaten iyi bi doktora da denk gelmedim sen iyi doktra denk gelmişsn maşaAlla dua et bizee birde bn 1 deneye yakn olcak horman vermişm herşey normal denilmişti bidaha vermemm lazm mı szce ve ne hormnlarını istetym

@Efe2014 cnm Rabbim emeğini bola vermsn cok zorr emnm bilyorm ama sabr etmemz lazm inşaAllah emeklermzn bi hediyesi vardr

Yaparsan yaz buraya da :) inşallah vardır :KK200:
Canım testini gördüm ve hayırlı olsun diyorum kan testi yaptırdığında baya yüksek çıkacak değer mutmelen bata bir gün var demişsin erken döllenme oldu büyük ihtimalle belirti konusunda da ben ilk gebeliğimde adet gecikmesinden anladım hamile olduğumu hiçbir belirtim yoktu canını sıkma :):)
Kızlar hamileyim şoktayım ya hemde değerim 1846 çıktı :)

X