Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay bende bir işe girebilsem razıyım sosyal hayatımın sıfır olmasına :KK45: Eski çalıştığım yerden haber bekliyorum bakalım ne zaman çağıracaklar. Çok sıkıcı vakit geçsin diye yapmadığım temizlik, börek çörek kalmıyor. Herkes işinde gücünde olunca malum.. Vakit bulursanız eşinle birlikte sakin yerlerde oturup kafa dinleyin iş sonrası, en güzeli :KK200:
Bnde işten çikmiştin nisanda suanda calısmam zaten mümkün değil

Cnm estrofem bnde kullanmstm klimenle birlikte dr degistirince bn hastalarima onu onermiyrm demisti drlarin arasinda da ck gorus ayriligi var yaa
aynen herkes kendi nasıl uygun görürse ilaç yazıyo,bende 10 gun sonra gidince kontrole kendi doktoruma derim bırak derse kullanmam

Korkuyorum yaa daha keseyi görmedim ya ne biliyim korku var içimde yanlışlıkla bi zarar vericem yada bişi yapcam die korkuyorm
Stres yapma korkma canm Allah a dua et.4+6 kese kucuk de benim göründü.ama ilk gebeligimde 5+2 de bı dr kese yok dedi direk başka hastaneye gittim var dedi resim bile verdi.en kaliteli sonuç egitim ve arastirma hastanelerinde cunku devlet onlara en kaliteli ultrason makinalarıni gönderiyor araştırma oldukları için ben öyle yapiyorum soru işareti kalmıyor kafamda

Estrofemi duymadım.E klomenle cok yumurta oluşursa napcanız kuzu?Asılama falan mı yapcak..Benimde evde yarım agnuston var ona mı başlasam napsam:)
canım ben kendi kendine vitamin dahi olsa kullanılmasına karşıyım. vücutta nelerin dengesini değiştireceğini bilemezsin. tabi sen bilirsin yine de :KK50: ha bu arada çok yumurta oluşursa aşılama yapmıyorlarmış sanırsam, çoklu gebelik riski yüzünden. amaann ben de işte forumları okumaktan beynim yandı :KK47:
Korkuyorum yaa daha keseyi görmedim ya ne biliyim korku var içimde yanlışlıkla bi zarar vericem yada bişi yapcam die korkuyorm
anladım, kötü düşüncelere boğma kendini, bünyesel olarak sıkıntı hissetmediğine göre inşallah her şey yolundadır.
3 yil bitti evlilikte 1.5 yildir korunmuyrz ttlm..6 ay ilacli tedavi gordum biraktm sona olmayinca.2 ay ara verdim..Ilacli tedavi dedigim yumurta gelistirici klomen kullandm femara kullandm yaninda igneler fln ondn bahsediyrm canisi..onlari yine verir sanirm ama sonucta asilama olsn da sorun dollenemde sanirim iyi olur insallah gerek kalmaz ama kalirsa da Rabbimin takdiri asilama vesile olur insallah
hah şimdi anladım beybicik. ben sandım ki 3 senedir deniyorsunuz da olmuyor. 1.5 sene görece daha iyiymiş =) belki o zamanında gördüğün 6 aylık tedavi hormonal dengeyi sağlamıştır. şu an gerek yoktur ekstra ilaçlara. ki en son yaptırdığın testlerde yalnızca anemi sıkıntısı çıktı diye algıladım. aşılama açısından da, ilk etapta doktor önermemiş ki bu süper bir şey. sen yine de diretince ok demiş, o da güzel demek ki denemeye değer diye düşündü. inşallah normal dönemdeki şansını aşılamayla bir tık daha arttırırsınız. kötülere odaklanma, ilk denemede tutturan da çok :spor: aşılama için belli hormonal yüklemeler vs. yapılıyor, o dönemde kendine kür uygulama derim nacizane..

canım ben kendi kendine vitamin dahi olsa kullanılmasına karşıyım. vücutta nelerin dengesini değiştireceğini bilemezsin. tabi sen bilirsin yine de :KK50: ha bu arada çok yumurta oluşursa aşılama yapmıyorlarmış sanırsam, çoklu gebelik riski yüzünden. amaann ben de işte forumları okumaktan beynim yandı :KK47:

anladım, kötü düşüncelere boğma kendini, bünyesel olarak sıkıntı hissetmediğine göre inşallah her şey yolundadır.

hah şimdi anladım beybicik. ben sandım ki 3 senedir deniyorsunuz da olmuyor. 1.5 sene görece daha iyiymiş =) belki o zamanında gördüğün 6 aylık tedavi hormonal dengeyi sağlamıştır. şu an gerek yoktur ekstra ilaçlara. ki en son yaptırdığın testlerde yalnızca anemi sıkıntısı çıktı diye algıladım. aşılama açısından da, ilk etapta doktor önermemiş ki bu süper bir şey. sen yine de diretince ok demiş, o da güzel demek ki denemeye değer diye düşündü. inşallah normal dönemdeki şansını aşılamayla bir tık daha arttırırsınız. kötülere odaklanma, ilk denemede tutturan da çok :spor: aşılama için belli hormonal yüklemeler vs. yapılıyor, o dönemde kendine kür uygulama derim nacizane..
Aynen kuzu yapmıyorlar,3 ten fazla yumurta oluşursa.Bu hapı ben kullandım aşılamada dr bitkisel demişti,hayıt hapı olarak geciyr.Dr asılamadan sonra da devam et regli olana kadr demişti.

aşılama demedi bunuda bi dene dedi 3.kulllanışım klomende olmazsa ben aşılama isticem,zaten kendi doktorum değildi öyle bi nöbetçi bulduk akşam çıkışında 4 agustosta kendi doktoruna git baktır durumuna tekrardan dedi, ilacı formda kullananlar olmuş o kdr kötü değil yorumları östrojen hormonu dengeleyici dedi rahimi güçlendirici, klomen yumurta yapıcak bu hormon ve rahime destek verecek öyle anladım bazı kadınlar o ilacı gebelikte bile 10 haftaya kadar kullanıyormuş
Hee klomen 6 aydan fazla kullanılmıyor zaten kuzu.Dene bakalım belki uğurlu gelir ilaç hayırlısıyla inss:dua:

• Beğen
Reactions: Cac
X