Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederim canım çok şükür geldi sütüm♡ göğüs uçlarım yara olmasa iyiydi ama olsun :)
Yazın özellikle sıcaktan daha çok tahriş oluyor dimi.. arada ilaç sürüp rahatlatabilirsin ancak en iyi ilacı, bebeğin emdiği esnada ağzındaki tükürüğün ve sütün karışımıymış.. o yüzden ilk anda daha çok acır, birkaç dakika sonra meme ucunda rahatlama olur emzirirken..
Bir de göğsündeki kahverengi bölümde bulunan gözeneklerin salgıladığı jel gibi şeffaf bir sıvı var. Onu gördüğünde göğüs ucuna doğru yayarsan faydası oluyormuş. Banyo sonrası gözlemlersen minik baloncuklar şeklinde görebilirsin. Geçmiş olsun canım benim ❤ oğluşunu sağlıkla büyüt inşallah ❤

En sevdigimm isim Asel prensesimin melegimin adı çok severek bırakmıştık ismini.
Bu bebegimde hala cinsiyet ögrenmedik erkek olursa yiğit talha kız olursa......
İsim yok aselden başka güzel isim yok sanki begenemiyoruz.
Hem anlamıda çok güzel kız olursa bebegin düşün derim
Anlamı mükemmel aynen. Kız olursa Asya erkek olursa da Ayaz düşündük çok önceden :) şimdilik böyle. İkinciyi Allah nasip ederse kızda Asel ya da Azra olabilir :) erkek de Aras :)

Yazın özellikle sıcaktan daha çok tahriş oluyor dimi.. arada ilaç sürüp rahatlatabilirsin ancak en iyi ilacı, bebeğin emdiği esnada ağzındaki tükürüğün ve sütün karışımıymış.. o yüzden ilk anda daha çok acır, birkaç dakika sonra meme ucunda rahatlama olur emzirirken..
Bir de göğsündeki kahverengi bölümde bulunan gözeneklerin salgıladığı jel gibi şeffaf bir sıvı var. Onu gördüğünde göğüs ucuna doğru yayarsan faydası oluyormuş. Banyo sonrası gözlemlersen minik baloncuklar şeklinde görebilirsin. Geçmiş olsun canım benim ❤ oğluşunu sağlıkla büyüt inşallah ❤
Sabah sabah ne guzel bi yazı okudum öyle :)

Sağol canım sende hayırlı vaktiyle sağlıkla kucağına al inşallah ♡

Göğsüme bazen lansinoh bazen sütümü sürüyorum bakalım ama demin yataktan kalktım taş gibi olmuşlar süt dolduğu için mi :KK200:

Selam Kızlar kafam cok karisik. Bu ay rahim filmi çektirdim . Yasim 37 .hormon sonuclari ise fsh 8,51 E2 ise 41. Digerleri normal. Eşimde %30 dna hasari çıktı. Normalde biz bu ay tup bebege baslayacaktik. Ama ben rahim filminden sonra gebelik sansinin arttigini bildigim icin bir ay normal deneme taraftariyim 2.adet dönemim bayram tatiline Denk gelecek. Tup bebek merkezleri kapalı degildir sanirim. Sizce ne yapayim direk tup bebege mi basliyim, yoksa 1 ay normal deneyelim mi?
Ben hsg den sonra ki ay hamile kaldım deneyin dedim

Canm aynen bende hep abim olsun isterdim .şu an oğlum var bı tane kız erkek su an fark etmez ama bazen kız istiyorum bazen de erkek olsun oğluma arkadaş olsun istiyorum.hayirlisi olsun inşallah
Hayırlısını versin Allah inşallah. Sağlıklı olsunlar yeter :)

İki hafta sonra 40 oluyorum canım :)) geç evlenince biraz, çocuklar da bu vakte kaldı :)) şu an 70 kiloyum, sıcaklar beni çok zorluyor. Kilo almamaya çalışıcam bundan sonra, kendimi tutabilirim inşallah :) sen kaç yaşındasın?
Dikkat et abla sıcaklar çok fena bu sene.ben 28 yaşındayim 51 kiloyum ama emin ol sıcak beni bile mahvediyor

Sabah sabah ne guzel bi yazı okudum öyle :)

Sağol canım sende hayırlı vaktiyle sağlıkla kucağına al inşallah ♡

Göğsüme bazen lansinoh bazen sütümü sürüyorum bakalım ama demin yataktan kalktım taş gibi olmuşlar süt dolduğu için mi :KK200:
Günaydın gülüm ❤ evet sabah saatlerinde özellikle birkaç saat uyuyabilmenin verdiği dinlence ile süt bol olur. Sütü artıran en temel öğedir uyku. Bir de bol sıvı tüketmek gerek :)

En son 25 yaşımda 51 kiloydum, büyüme hormonu son bulunca kilo almaya başladım :))) 30'dan sonra da 59'un altına düşmedim hiç.. 64 kilo ile başladım gebeliğe, bakalım nerde bitecek.. Ne güzel sen gençlikte atlatıyorsun, hem de zayıf olmanın avantajıyla :KK66: maşallah size ❤
Dikkat et abla sıcaklar çok fena bu sene.ben 28 yaşındayim 51 kiloyum ama emin ol sıcak beni bile mahvediyor

S
En son 25 yaşımda 51 kiloydum, büyüme hormonu son bulunca kilo almaya başladım :))) 30'dan sonra da 59'un altına düşmedim hiç.. 64 kilo ile başladım gebeliğe, bakalım nerde bitecek.. Ne güzel sen gençlikte atlatıyorsun, hem de zayıf olmanın avantajıyla :KK66: maşallah size ❤
Sağol abla çok teşekkür ederim bakalım ilerde biz nasıl olucaz.kac kilo Alicam bu gebelikte merak ediyorum

Teşekkür ederim canım çok şükür geldi sütüm♡ göğüs uçlarım yara olmasa iyiydi ama olsun :)

Ehh bunlarda ilk zamanlarin acili guzellikleri :) Emzirmeden sutunle nemlendir,emzirme bitincede yine sutunden surup kurutup kapat canim.Gogus pedi vs yapisirsa buarada biraz daha canini yakabilir dikkat edersin.Gecince cok daha keyifli olacak hersey❤ insallah ekstra bisylere gerek kalmadan gecer.

X