Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben çizgiyi görmeden aş ermiştim olur mu olur cnm millet nar suyu içiyordu şalgam suyu sanıp nasıl içmek istemiştim anlatamam sonra hamile olduğumu öğrendim
Kız demaaaaaaa:)Ben ameliyattan çıktım tursu demişim narkozun etkisiyle.16 gün oldu hala yiyemedim o tursuyu kısmet olmadı.Evde de yok.Markete alcam diye gidiyorm almadan geliyorum:KK70: Ay bak yine istedim simdii:)Hamileler Hakkınızı helal edinnn lütfen:dua:

Canım senim transferler ne zmn olacak

Benim silikleştikten sonra tuttu sanırım nasip inşallah bebeğin seninledir

İçmemiştim :) ilk hamileliğimdi bilmiyordum bide .. :) olabiliyor yani canın falan birsey çekerse ki inşallah çeker sonra süprizin hop kucağında inşallah

Artışa baktır canım ama kese için ben 5+3 gittim görünmüyordu bile nokta kadardı biraz beklemen gerekecek

Ya cnm ilaçla ilgili değilde bende akdeniz ateşi hastalığı var günde 3 kere onun için hap içiyorum o hapta b12 kan düşüklüğü yapıyor sürekli ilk 4 ayda hamilelikten dolayı yiyip içemedim yesemde istifra ettim bu yüzden düştü baya ömür boyu ilaçlara talim yaşıcam sanırım . Senin dediğin gibide yaparım umarım daha etkili olur
Kasik ağrilarim var normal midir yerlesme falan

Ben daha önce sadece kimyasal gebelik yaşadım doğal olarak nasıl devam eder sancı ağrı olurmu bilmem ama brdakilerin yorumlarından anladığım kadarıyla ağrı batma şişmeler oluyormuşş sen içini ferahhh tuttt
Sarılll mucizenee
Bi beta daha yaptirip değerime bakicam

Kızlar adetime 6 gün var kan testi vermeyi düşünüyoruz akşam acilde çıkarmı acaba ? Yumurtlamanın 8. Günü bugün
Yani adetiminde 21.günündeyim

X