Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:) nerde be kuzuu :)) bugun belli olur bakalim yazarm buraya kirmizi kart diye :))
hadi bakalım :)
Hepinize merhaba arkadaşlar 2 aşılama 5 tüp bebek denemesinden sonra yine bir umutla bende sizin gibi o cennet kokusunu beklemekteyim aranıza yeni katıldım bu bekleyisi bilmeyen kimse sizi anlamıyor bunu biliyorum içimi biraz dökmek adına bende yazılım dedim
Hoşgeldin canım. Evet başkaları anlamıyor malesef, bana da zaten gençsin ne çocuğu diyorlardı. Şimdi istemiyorum diyorum herkese.

hadi bakalım :)

Hoşgeldin canım. Evet başkaları anlamıyor malesef, bana da zaten gençsin ne çocuğu diyorlardı. Şimdi istemiyorum diyorum herkese.
O bizim gibi olanların en büyük sığındığı laf canım banada gençsin dediklerine doğru bizde daha düşünmüyoruz dediğimde içimden içimdlari bir bilsen için çiziliyor resmen

Hayirlisi be gulum :)) sali gunu saglk ocagina gidicem testler icin bakalim dr ne degerlendirme yapicak sonrasinda merakla onu bekliyrm kuzum..hepimiz hakkinda hayirlisi olsun insallah Rabbim buyuk
Tabi ki Rabbim büyük canım her an her şey olabilir demek bu da sen umutlanmasan bile olmaz diye düşünme :KK66:

Kiz niye gelmedi acaba hala? Hadi hayirlisi :) ozellikle mi sali gideceksin doktora canim? Adetin 3. Gunu diye?
Kuzumm biliyosun esimle bozuktuk bi iki iliski anca oldu bilemedimki ama gelir aksama fln herhalde ya karnim gurul gurul :) hayirlisi tabi olsa niye oldu demem yani :)))))) yk kuzum dr.un yaptirmami istedigi testler vardi onlari saglk ocaginda yaptirayim dedm saglik ocagindada sali ve persembe kan alma gunleriymis ondn sali kan vereyim ki sonuca gore dr.a gidicem..adetle ilgili bisi demedi yavrm yine gorusme diye gidicez sonuclara gore bi yol cizicez insallah

Bu arada bugun hic sigara icmedimmm ne kdr dayanabilcem diye kendimi testteyim suan..dunde 2.5 ictm..poff ama is yerinde hadi cikalim diyolar duramiym :KK43: 4u buluyo
Bende bi tane içtim bugün .. arkadaşlarına söyle istersen ben bırakmaya çalışıyorum beni çağırmayın diye yardımcı olur herhalde

Bende bi tane içtim bugün .. arkadaşlarına söyle istersen ben bırakmaya çalışıyorum beni çağırmayın diye yardımcı olur herhalde
Aa super o da kahvaltidn sona mi :) beni ck zorladi kahvaltidan sona k.pederlere gitmistm almadm yanima eve gelincede direk temizlige giristm.ama aksm yemegine nolur bilemem :))) cok icmiyrz aslinda ama iste mecbr.dr.dan duyunca daha bi degisik oldu..Onlar olur da ben kendime engel olabilirmiym ahh ahh :)

Merhaba ben 3 defa tüp bebek denedim 7 yıllık evliyim adetim 4 gün gecikti kasıklarım rahmime doğru cok agrıyo arada içimden övürtü geliyır kendime konduranıyırum ama acaba hamile olabilirmiyim ki test yapmaktanda korkuyorumm

X