Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bozma tabi gelmiştir inşallah meleğin :)

Canimm guzel sozlerin nasil iyi geldi anlatamam :) tatilden donduk dinlenme modundayiz bir yandan da uzayan akintilari gormeye basladim bata 16 gun var tahmini. Dedigin gibi esimin sonucu netlesince bir yol haritasi cizeriz. Sen adet oldun mu? Yaz donemine gelince ister istemez dusunuyor insan doktorunu vs. her seyde bir hayir vardir, insallah sureciniz baslar ve cok guzel ilerler. Aklimdasin kuzum.

Tatlim gecmis olsun. Diger arkadaslar da demis baslarda oluyor, umarim gecicidir. Mucizeni dusun mutlu ol canim :)

Iste sahalarda gormek Istedigimiz hareketler :)) insallah dedigin gibidir canim habersiz birakma
sezson kiz teli nasil hasat ettin sen oyle :) yorma kendini dugunler de bitmis madem tadini cikar. 20 hafta olmus hey masallah :) benim de durumlari okumussundur belki beybi denemecelere devam bakalim. Bu ara incir yediydim sanki yumurtlamami duzenledi gibi geldi U Umithepvar yavrimu senin bata kac
Kaldi? Esle problemler de tamamen duzeldi artik saniyorum :) ben yumtik donemimdeyim

Iyi olmana sevindim canim. Benim esimde pembe sayfa düşmanı gizli bakıyorum.
Yazın düğünler bitmiyor bir turlü gercekten.
Bende iyiyim canim. Regl olmayi bekliyorum tedavi icin

❤❤❤
Tatil ilac gibi gelmistir cok iyi yaptiniz canim. Degerlendirmeye de devam Cokta dinleme kendini. Gün aşırı iliski onermisti ilk doktorum bana. Tutturmuştuk hatta.
Bende bugun yarin regl olurum canim. Bel agrisi bitirdi beni.
Esin ne zaman testi tekrarlayacak?

Çok geçmiş olsun canim. Insallah en kisa zamanda toparlanirsin.

arkadslar mrb.. adetim 4 gün gecikti. iki kez çok acık krem- kahverengi arası bir renkte leke geldi. eşimle korunmuyoruz ama rşim vajina dışına boşalmıştı. acaba böyle hamile kalma riskim var mıdır ya. kafayı yıcem.. idrar testi negatif cıktı.. ama kan da geldiği yok.. sol kasıgımda ara ar batmalar var.. anlayamadım ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…