Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim değer 3000 falan olmalıydı. 9 gün sonraya başka yere randevu aldım. Ha bire git gel yapıyorum boşa para. En azından kalp atışını da duyarim Allah nasip ederse :)

Canım valla onlara kalsa... Benimki de sperm testi yaptırmaya gitmiyor inatla söz verdiği halde. Ben ona buna giderim muayenemi olurum ona bir kere doktora gitmek zor geldi. Artık bende akışına bıraktım.

Bugün onu da söyledi bana. Sanki benim test yapmam gerekti de yaptırmadım mı diyor. A dedim tabi benim tedavi olmam gerekiyor sorunlu olan benim öyle mi dedim. Önce pişman oldu ama tabi yine de bildiğini yaptı.

Şu ilk 2 tane gorme ve degerin o zaman cok baslardayken olan tavrindan sebep ben en basindan beri doktorunu degistirmenden yanaydim.Sevindim baska yere gidecegine.
Gormek icin deger degil bebegin gelisim surecide onemli.
Hep diyorum ya ben 65 degerinden 1 hafta sonra kucucuk kese gordum.Kalp atisi icin 8. haftayi bekledim.
Ilk kizimda degerim yuksekti kese icin doktor bakmadi 6.haftada kalp atisini dinledik.
Yani cidden o kadar farkli seyler ki kendini yiyip bitirme.
Duani eksik etme❤

Merhaba, bende Eşi Fatma Reşide Önalana gidiyorum, memnunmusunuz ve ücreti ne kadar acaba

Aynen öyle. Tadını çıkarmak lazım biraz da

Ben de izinden döndüm.hastanelik oldum perşembe gece serum taktılar.kusmaktan içim dışıma çıkmıştı artık.iki tane serum takıldı rahatladım biraz.sonra kendi isteğimle çıktım mecburen.çünkü çalıştığım şehre dönmem gerekiyordu.rapor da verdi.bide ilaç verdi dramamine onu içiyorum.ama hala midem bulanıyor su bile içemiyorum ya.şimdi evdeyim eşim evi temizliyor.kahvaltı bile yapamadım yine tiksintiden.hamilelik keyifli olur zannediyordum biraz nazlanırım sanıyordum.ama bulantı bana göz açtırmıyo hiç keyifli geçmiyor tabi rabbime şükrediyorum bu mucizeyi verdiği için ama yani hiç iyi değilim kızlar ya

Canım cok gecmis olsun. Gecmis ecek sadece biraz sabır. Emin ol senin gibi bircok gebe var . dua et icini ferah tut. Sen moral bozdukca daha kötü olursun. Süreç uzun hep boyle devam etmez hamile olmasaydin sana sıkıntı çekeceksin deselerdi sen bugunlerini kabul ederdin. cok emek verdin bekledin. Rabbim yardim eder insallah

Canm çok çok geçmiş olsun.gecer tabiki sabret

Sağol canım inşallah geçsin artık çok kötüyüm.sen de sağlıkla al kucağına inşallah

Çok geçmiş olsun canım en kısa zamanda düzelir inşallah az biraz daha idare etmeye çalış

Gecmis olsun canim.
Ama hic oyle dusunme daha sikintili haftalardasin.
Benimde 14.haftada gecti.
Insallah gecicidir.
Daha onunde koca zaman var insallah.Hatta daha ne sikintilar :) nazlanacak vaktinde olur keyfini surecek vaktinde insallah❤

Canım geçmiş olsun kuzenimde senin gibiydi 12.haftadan sonra rahatladı o 3-4 kilo bile vermişti geçer İnşaAllah

Günaydın kuzum test yaptın mı ?
Canım yaptım sabah. Dün eşime aldırmıştım test, işten gelirken nöbetçi eczaneden uyduruk bi test adını daha önce duymadım o yüzden güvenmiyorumBat bugün ancak hiçbir belirti yok beyaz akıntım var hala. Kendimi teselli ediyorum geç yumurtlayıp geç döllenme olduysa erkendir çıkmamıştır belki diye. Paranoyak gibiyim hiç moralimi bozmuyorum

Gecmis olsun canim.
Ama hic oyle dusunme daha sikintili haftalardasin.
Benimde 14.haftada gecti.
Insallah gecicidir.
Daha onunde koca zaman var insallah.Hatta daha ne sikintilar :) nazlanacak vaktinde olur keyfini surecek vaktinde insallah❤
Ayy canım inşallah bi an önce geçsin sen de sağlıkla al kucağına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…