Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir arkadaş karbonat testi sormuş ona bakarken şeker testi diş macunu testi çamaşır suyu testi gibi gibi testler gördüm bu testlere farklı yorumlar gelmiş kimi doğru yazmış kimi yanlış yazmış pozitif çıkınca kan testi negatif çıkan çok

Reactions: D-E
hamiş anne adayları bizlere dua edin hepimiz hamile kalalım. sizin dualarınız kabul olur bizleri de unutmayın benim adetim geç bitti 11. günüm yeni bitti ama iç çamaşırım ıslanmaya başladı akıntılar çoğaldı yumurtlama yakın gibi inşallah bebeklerimiz bize tutunur.

Benim günüm erken geldi. Yeni bat 30 Kasım. InşaAllah bu ay Rabbim yüzümüzü guldurur :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Canim belirtilerin neler, yazmissindir sen ama cok mesaj oldugu icin unutmusum kusura bakma
Kuzum benim hiç belirtim olmadı . Sadece bugün hafif batmam var sağ tarafımda o kadar . Benim tek belirtim ovulasyondan bu yana içime düşen hissim
bariz hamilesin rabbim hayırlı evlat eylesin. sağlıklı kucağına almak nasıp olsun. çok sevindimm darısı bizlere inşallah
Allah razı olsun rabbim bekletmeden sağlıklı bebekler verain hepimize

Yarin sabah erkenden git o zaman canim. Ogleden sonraya cikar sonucun.

Evet canim ben sordum bu sabah yaptim karbonat testini, ama pek inandirici gelmedi bana en iyisi cuma sabahi test yapmak insallah pozitif cikar

Bu arada regline kaç gün var .. inşallah canım hayırlısıyla hepimiz pozitifi görelim :)
Benim bat 12 kasim senin canim?
Bu arada seker testini nasil yaptin, onu da yarin sabah yaparim artik hahahaha, cunkur test icin cumaya kadar beklemek istiyorum

Benim bat 12 kasim senin canim?
Bu arada seker testini nasil yaptin, onu da yarin sabah yaparim artik hahahaha, cunkur test icin cumaya kadar beklemek istiyorum
Hahahahah benim 14 kasım bu ay negatifse tüpe gidiyorum :)) bir yemek kaşığı şeker 3 yemek kaşığı idrar yazıyordu :)) tabi idrara kaşık kullanmadım bardakla döktüm .. şeker erirse negatif erimez ise pozitifmiş bayadır öylece duruyor :))) en güveniliri şeker testi yazıyordu tabi ben günümü bekliyorum çok güvenilir gelmedi bana

Hadii insallah dogrudur canim, bende yarin sabah onu yapicam bakalim nasil cikiyor, bu ay icin cok umutluyum insallah olmustur

Hadii insallah dogrudur canim, bende yarin sabah onu yapicam bakalim nasil cikiyor, bu ay icin cok umutluyum insallah olmustur
İnşallah canım ya tüpten kurtulurum :))) yarın bende diş macununu mu yapsam hahahah erken gebelik testi yapacağım ama bende bir iki gün daha beklemek istiyorum

Kızlar ben 25 ekimde regli oldum en 31 günde bir döngüm kasımın 4 de kasık ağrım da. Şüpelenip ovulasyon testi yaptım bayağı koyuydu ama 11. Gün olduğu için şaşırtım bende öğünden belli değerlendiriyoruz tabi şimdi ben normal döngümümü beklemeliyim yoksa bu testte göre mi beklemeliyim ay çok sordum galiba:) bu arada 3 senelik evliyim 1 yıldır istiyoruz

Eklentiler

• 55D36EC2-BB9E-4E71-9882-BC9D49832631.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…