Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamiş arkadaşları tebrik ederim :KK24: lütfen dualarınızı eksik etmeyin yumurtlama testim 5 gündür silik de olsa çift çizgi çıkıyor koyu rengi göreli 5 gün oldu hala yumurtlama olmamış olabilir mi? Bilgisi olan varsa yardım o_O

Çatlatma iğnesinin kaçıncı günü regl olunuyo genelde bilgisi olan var mı?

Hamile olan arkadaşları tebrik ederim sağlıklı gebelik geçirip hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin Allah .. isteyen herkesede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Hamiş arkadaşları tebrik ederim :KK24: lütfen dualarınızı eksik etmeyin yumurtlama testim 5 gündür silik de olsa çift çizgi çıkıyor koyu rengi göreli 5 gün oldu hala yumurtlama olmamış olabilir mi? Bilgisi olan varsa yardım o_O
Koyudn sonra siliklesirse yumurtlamissindir canim. Ikinci cizgi silik de olsa çikar genelde

Çatlatma iğnesinin kaçıncı günü regl olunuyo genelde bilgisi olan var mı?
Igne olduğun gunden sonraki gun catladigini düsunursek igne vurylduktan sonra ki 15.gun canım. Yani catlayan yumurta tam 14 gün sonra adet olarak atılır.

Kan testi yaptıramadım hanımlar . Gittiğim yer belediye hastanesi küçük biryer . Cihazlarında bakım varmış :KK49:

Hayirli olsn canm.
Allah razı olsun :KK200:
Ovulasyon testi hep çift çizgi çıkar canım önemli olan koyuluğu yakalaman . İkiside aynı koyulukta olmalı :KK51: Rabbim hepimize sağlıklı mucizeler versin inşallah :KK200:
Canim hayirli olsun. Ayy ne guzel cok belirgin cikmis. Kan sonucunu da hemen alirsin insallah.
Allah razı olsun . Kan testim için yarın sağlık ocağına çıkacağım . Naklimi de Mardine aldırmıştım eski hekimim bakar inşallah :KK200:
Hayırlı olsun canım benim inşllah sag salim kucagına alırsın canım benim
Allah razı olsun Rabbim hepimizin yardımcısı olsun :anneadayı:
Amanın bir anne adayı daha çok mutlu oldum tatlim Allahım sağ salim kucağına almayi nasip etsin
Bana ve burdaki diger arkadaslara dua eder misin hamilelerin duasi kabul olurmus
Rabbim hepimizin yar yardımcısı olsun hayırlı vakitte sağlıklı mucizelerimiz olsun inşallah ❤️

X