Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende normelde adet tarihim 10 kasımda idi ama dün gece başlayan kahve rengi akıntıyla bugün adet oldum . Herşeyin hayırlısı bu ay doğru zaman değilmiş . Moral bozmak yok .

Kizlar bana bi yardim edin ya ben sabah ilacimi icmeyi unutup ciktim (klomen) aksam ikisini birden icsem sikinti olurmu tuh ya evim cok uzak is yerindeyim netten baktim ama bisi bulamadim
Hayir canim birsey olmaz. Ben aksamalri 2 tane ictim hep. Dr öyle söylemisti. Aksam icebilirsin. Için rahat olsun

Kızlar bende normelde adet tarihim 10 kasımda idi ama dün gece başlayan kahve rengi akıntıyla bugün adet oldum . Herşeyin hayırlısı bu ay doğru zaman değilmiş . Moral bozmak yok .
Moral bozmak yok. Bir sonraki aya odaklanmak gerekir. Ovulasyon ile takip ediyor muydun canım. Kür falan denemeni tavsiye ederim eğer uzun zamandir istiyorsan

Hayir canim birsey olmaz. Ben aksamalri 2 tane ictim hep. Dr öyle söylemisti. Aksam icebilirsin. Için rahat olsun
Ay benimde icime dert oldu eczaneye gidimde alayim diodum son 2 gunde yaptigim ismi ya cocukla cikinca boyle oliyor iste daha yeni geldi aklima cok saol cnm

Çok pahalı bişey değil yakın bir eczaneden al iç canım.
Oyle yapacaktimda sikinti olmuyomus. Ya benim okulum merkeze cok uzak tarlalarin icinde yakinda pek bi yer yok ama bulacaktim yada eczaci arkadasimdan rica edecektim ama gerenk yokmus onuda aradimda onemli deil arasinda 2 saat olsin yeter diyor.

benm bat5 yada 6 sı olmalıydı hala gelen giden yok arada şişkinlik ve gaz sancısı oluyor bu ara çok fazla. göğüs uçlarm büyümüş ilk defa dikkatimi çekti

Oyle yapacaktimda sikinti olmuyomus. Ya benim okulum merkeze cok uzak tarlalarin icinde yakinda pek bi yer yok ama bulacaktim yada eczaci arkadasimdan rica edecektim ama gerenk yokmus onuda aradimda onemli deil arasinda 2 saat olsin yeter diyor.
Icin rahat olsun canım. Sorun olmaz. Kafana takma

Daha once hic denemedim canım. Nasıl oluyor anlatir misin ?
Canim idrari plastik bir kaba attim, ustunede bir yemek kasigi karbonat attim. Kopurunce hamilesin, kopurmeyincede hamile degilsin.
Bazilari dogru diyor, ama dogru degilde diyen cok var. bu arada benim kopurdu hahaha ama inanamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…