Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar acaba bu folik asit adet gecikmesine neden olur mu. ben kullanmaya başlıyalı 13 gün oldu

Ilk dün otobüs beklerken bulantım oldu sonra da gece hiç uyuyamadım midem ekşidi falan kasıklarım da batma oldu
Tükürüğüm çok arttı bir üşüyorum bir pişiyorum anlamadım
11 kasım adet günüm hiç olmak istemiyorum

Bende adet gecikmesi yapmadı hatta ben vitamin kullanıyorum onun içinde de var
bilmiyorum başka ilaç flan da kullanmadım ben. dün bndede mide yanması ve ekşime oldu. snrada bulanma. ama sadece dün oldu. kendimi çok fazla dnliyorum kuruntu mu yapıyorum bilmiyorum

bilmiyorum başka ilaç flan da kullanmadım ben. dün bndede mide yanması ve ekşime oldu. snrada bulanma. ama sadece dün oldu. kendimi çok fazla dnliyorum kuruntu mu yapıyorum bilmiyorum
Bende de ilk defa dün bulantılar oldu anlamadım daha önce başıma hiç gelmemişti adetime 3 gün var şimdi üşüyorsam birazdan pişmeye başlıyorum avuç içlerim terliyor bilmiyorum
Anlamadığım karnım toktu bulantım olduğunda her ikisinde de

Bende de ilk defa dün bulantılar oldu anlamadım daha önce başıma hiç gelmemişti adetime 3 gün var şimdi üşüyorsam birazdan pişmeye başlıyorum avuç içlerim terliyor bilmiyorum
Anlamadığım karnım toktu bulantım olduğunda her ikisinde de
inşaalah gebelik vardr:anneadayı:

Slm kizlar bazi belirtiler vardi kan testi yaptim dayanamadim negatifmis doktor folik asitide birak dedi yuzumde asiri sivilce yapti bidahaki aya artik morelim cok bozuk :kahve:

blmiyorum cnm 27 ekimde kontrol amaçlı dr a gittiğimde test yapılmiştı ama gebelik yoktu. bu kadar kısa sürede de olmaz heralde bilmiyorumki
Aradan yaklaşik 15 gun gecmiş canim. O donemlerde yumurtladiysan olma sansin var elbette

Canim idrari plastik bir kaba attim, ustunede bir yemek kasigi karbonat attim. Kopurunce hamilesin, kopurmeyincede hamile degilsin.
Bazilari dogru diyor, ama dogru degilde diyen cok var. bu arada benim kopurdu hahaha ama inanamadim
Hamilelerde denemek lazim aslinda canım. Sağ ol bilgi verdiğin için

• Beğen
Reactions: D-E
Ilk dün otobüs beklerken bulantım oldu sonra da gece hiç uyuyamadım midem ekşidi falan kasıklarım da batma oldu
Tükürüğüm çok arttı bir üşüyorum bir pişiyorum anlamadım
11 kasım adet günüm hiç olmak istemiyorum
Inşaallah da adet olmazsın canım :anneadayı:

X