Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insalah onumuzdeki aya guzel haberler aliriz. Ben ilj hamileligimde hic ugrasmamistim 1 ay sonra hamileydim ikincide oyle olacak sanmistim ama ramazandan beri ugrasiyorum bu sefer zor olacak galiba
Insallah canim.bende 1 sene once ilk istedigimiz ay hamile kaldim ama kaybettim. Sonraki ay yine oyle hamile kaldim. Pihtilasmadan dolayi onuda kaybettim.simdi nedenini ogrendik ama bu seferde olmuyor.

kizlar size bir hamilelik belirtisi daha yaziyim idarara cok cikma.
Normalde gece cikmayiz mesela ama 2 haftadir geceleride mutlaka cikiyorum. 2 gundurde midem bulaniyor kusmlarim basladi istahim kesildi. Halbuki 2 haftadir deli gibi yemek yiyordum.

Benide yazarmısın BAT 31 ekim bu ay pek umudum yok inşallah gelecek aya. Bu arada adetin 4.gününden itibaren klomen kullanmamı söyledi doktor yumurtlama olmuyormuş hadi hayırlısı

Normalde gece cikmayiz mesela ama 2 haftadir geceleride mutlaka cikiyorum. 2 gundurde midem bulaniyor kusmlarim basladi istahim kesildi. Halbuki 2 haftadir deli gibi yemek yiyordum.

Takipteyiz seni kuzum:KK68::KK68: Deneyimlerini bilgilerini bekliyoruz.Sağlıklı bir gebelik olsun inşallah:super::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Takipteyiz seni kuzum:KK68::KK68: Deneyimlerini bilgilerini bekliyoruz.Sağlıklı bir gebelik olsun inşallah:super::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Sagol tatlim darisi basina. Kiz dusundukce aklima geliyor iste napim, birde ben normalde su icmeyen biriyim gunde 2 bardak su zor icerdim ama 2 haftadirda vucudum resmen asiri sekilde susuyor. Tabi su lazim kan lazim bebege iligimi kemigimi kurutuyor. Normalde yorgunlukta olur benim bildigim ama tam yorgunluk hissetmiyorum. Ama bu gece karnimin agrisindan duramadim bir kac defa uyandim

Benide yazarmısın BAT 31 ekim bu ay pek umudum yok inşallah gelecek aya. Bu arada adetin 4.gününden itibaren klomen kullanmamı söyledi doktor yumurtlama olmuyormuş hadi hayırlısı
Bende bu ay klomen kullanacam bakalim yan etkileri cok fazlaymis oyle okudum ama sonucu guzel olacaksa sikinti yok bana adetin 3.gunu basla demisti

Sagol tatlim darisi basina. Kiz dusundukce aklima geliyor iste napim, birde ben normalde su icmeyen biriyim gunde 2 bardak su zor icerdim ama 2 haftadirda vucudum resmen asiri sekilde susuyor. Tabi su lazim kan lazim bebege iligimi kemigimi kurutuyor. Normalde yorgunlukta olur benim bildigim ama tam yorgunluk hissetmiyorum. Ama bu gece karnimin agrisindan duramadim bir kac defa uyandim
Sen kendin icin yiyip iciyormussun yoksa bebek kendi ihtiyacu olan herseyi anneden aliyormus. Bende de hic yorgunluk olmazdi hatta brn dogumdan bi gun once yemekler yaptim alisveriste bazi eksikliklerim vardi onlari tamamladim yikadim valizime koydum canım balik istemisti onu cok ii hatirliyorum balikcilara gittik gezdik yemekten sonra gezmeye ciktik falan ertesi gun dogurdum ahahah. Lavaboya cikma bende 9 ay boyunca oldu son ay hele 1 gr icin uyaniyordum hamileligimdeki tek sikayetim diyebilirim :))

Amin canım inşallah.Bizimkisi kasıma kaldı artık.Bu ay ovulasyon testi alacağım ilk defa.Biirde öyle deneyeyim.Aman suyunu ihmal etme canım bol bol iç.Düşünsene yepyeni bir hayat içinde can buluyor senden besleniyor.

Hamilelik takvimini oluşturmadınmı daha hani altta çıkıyor ya :anne::anne::KK200:

kizlar size bir hamilelik belirtisi daha yaziyim idarara cok cikm

ALLAH KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM :dua: BENIM BES GUNDUR HAFIF HASIK AGRIM ARADA BATMALAR OLUYORDU SIMDIDE BIR HAFTA KALDI ADETIME YINE AYNI SIKINTILAR BIRDE GOGUSTE ARA ARA BATMALAR OLUYOR AYY INS BENIMDE BEBİŞTİR :dua:

Ya bende bunu anlamıyorum ben doktoruma ilk yumurta kontrolüne gittiğimde yumurtam çatlıyomu takipde olmak istiyorum dedim, bana eğer çatlamıyor olsaydı adet olmazdın dedi, adet olmak demek yumurtlama da sıkıntı yok demek dedi. İnşallah hakkında hayırlısı olur canım

Yumurta olmazsa çatlamazsa bile adet kanamasının olabileciğini okumuştum.Neye göre kime göre oluyor ozaman bu.???:KK43:

Ya bende bunu anlamıyorum ben doktoruma ilk yumurta kontrolüne gittiğimde yumurtam çatlıyomu takipde olmak istiyorum dedim, bana eğer çatlamıyor olsaydı adet olmazdın dedi, adet olmak demek yumurtlama da sıkıntı yok demek dedi. İnşallah hakkında hayırlısı olur canım

Bende her ay düzenli olarak adet olan birisiyim canım böyle bi durumla karşı karşıya kaldığımda çok şaşırmıştım gerçekten. Çok araştırdım her kafadan bir ses çıkıyor insanın kafası dahada karışıyor. Bazılarıda yumurtlama olmadığında rahim duvarı kalınlaşıyo sonrada çatlama gibi bişey oluyomuş o da adet kanaması oluyomuş galiba kafa bi milyon oluyo valla araştırdıkça

Hayırlı günler kızlar..bende bebek istiyorum çok.. 7 Ekim'de düşük yaptım malesef 6 haftalık ti ve kürtaja gerek kalmadan kendiliğinden düştü.. doktorum kürtaj olmadığım için korunmana gerek yok dedi 10 gün kanamam sürdü ve daha sonra çocuk için devam ettik.. yumurtlama tarihini falan bilemedim tabi düşükten sonra.. adet tarihim 6-7 Kasım mı olur acaba ? Ve sizce doğru mu yaptım hemen bebek dusunmekle

Ben henuz olmadim agrim da yok insallh olmam dua edin ne olur
Ben henuz olmadim insallah hamisizdir
Merhaba oncrlijle Rabbim kucaginiza almayi nasip etsin bebisinizi.benim de dikkatimi cekti cok su iciyorum hatta dedim su beni doyurmuyor siz de mi oyleydiniz acaba benim bugun adet gunum de velirti ariyorum kendime

X